اخبار

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران گفت :نیروی انتظامی مدافع حریم امنیت و آرامش ملت است

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران گفت :نیروی انتظامی مدافع حریم امنیت و آرامش ملت است

به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با رئیس پلیس راهور شهرستان ورامین دیدار و گفتگو کرد.

مهندس علیرضا کارگری در ابتدای این دیدار با تبریک فرارسیدن هفته گرامی داشت نیروی انتظامی طی سخنانی اظهار داشت: شرکت آبفا در راستای تأمین آب و ارتقای خدمات آب‌رسانی، حجم گسترده‌ای از اقدامات عمرانی در سطح شهر و خیابان‌ها اجرا می‌نماید و در این زمینه همکاری و کنترل ترافیک پلیس راهور مساعدت بزرگی برای آبفا محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی بابیان این‌که مدیریت پلیس راهور در انجام پروژه‌های آب‌رسانی و طرح‌های فاضلاب شهری نقش مهمی در ایمنی و سرعت در اجرای کار می‌شود، خاطرنشان کرد: عملیات لوله‌گذاری در خیابان‌های اصلی و پرتردد، مشارکت و مدیریت پلیس راهور در هدایت و کنترل ترافیک وسایط نقلیه نقش بی‌بدیلی در پیشرفت طرح‌ها دارد.

مهندس کارگری همچنین با اشاره به جایگاه نیروی انتظامی و تلاش شبانه‌روزی این نهاد جهت ایجاد امنیت و انضباط اجتماعی، افزود: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های فرماندهان و کارکنان متعهد و مقتدر نیروی انتظامی قدردانی و تجلیل گردد.

در ادامه این نشست رئیس پلیس راهور ورامین از حسن توجه مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی به فعالیت‌های پرسنل نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در انضباط شهری تقدیر کرد.

در پایان این دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اهدا لوحی از خدمات وهم کاری جناب سرهنگ بوداغی رئیس پلیس راهور ورامین قدردانی کرد.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید