اخبار

در پنج‌ماهه نخست سال 96 بیش از سه هزار دستگاه کنتورهای خراب آب در جنوب شرق تهران تعویض شدند

در پنج‌ماهه نخست سال 96 بیش از سه هزار دستگاه کنتورهای خراب آب در جنوب شرق تهران تعویض شدند

در شهرهای جنوب شرقی استان تهران بیش از 3 هزار دستگاه کنتورهای آب جدید برای مشترکین نصب و راه‌اندازی شدند.

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر و از مدار خارج نمودن کنتورهای قدیمی و از کارافتاده، نصب و راه‌اندازی کنتورهای جدید در پنج‌ماهه نخست سال جاری مطابق جدول زمان‌بندی انجام شد.

سید عزت آ... موسوی بابیان این‌که کنتورهای جدید از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، پیشوا و قرچک از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه با همکاری امورات و ادارات تابعه 3031 دستگاه از کنتورهای قدیمی و از کارافتاده تعویض شدند و کنتورهای جدید باکیفیت فنی مناسب برای مشترکین نصب و راه‌اندازی شدند.

موسوی بابیان این‌که تعویض کنتورهای از کارافتاده و به‌کارگیری کنتورهای جدید نقش مهمی در کاهش میزان آب‌های به‌حساب نیامده دارد، افزود: کاهش میزان آب‌های به‌حساب نیامده از اهداف عالی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران است و در این راستا با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده کنتورهای از کارافتاده مشترکین شهرهای تحت پوشش تعویض می‌شوند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی با اشاره به این‌که تعویض کنتورهای خراب کاهش پرت آب را نیز در پی دارد و شرایط لازم را برای تنظیم برنامه منسجم جهت تعیین الگوی مصرف مشترکان را فراهم می‌نماید تصریح کرد: تعویض کنتورهای از کارافتاده در اجرای طرح مدیریت مصرف و کاهش میزان پرت آب نقش مهمی دارد و این مسائل در سال‌های اخیر از الویت ها و برنامه‌های اساسی حوزه آب است.

۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۳۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید