اخبار

دیدار ائمه جمعه شهرهای شریف آباد و خیرآباد با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی

دیدار ائمه جمعه شهرهای شریف آباد و خیرآباد با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی
ائمه جمعه شهرهای شریف آباد و خیرآباد با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی دیدار کردند.
ائمه جمعه شهرهای شریف آباد و خیرآباد با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی، مدیرعامل شرکت در ابتدای این دیدار ضمن تبریک عیدسعیدغدیرخم گزارشی از فعالیت‌هاو اقدامات انجام‌ شده در حوزه شهرهای مذکور را ارائه کرد.

همچنین در این دیدار مهندس علیرضا کارگری درزمینه مدیریت مصرف و قیمت تمام‌شده آب مطالبی را مطرح نمود و از ائمه جمعه درخواست نمود با توجه به محدودیت شدید منابع آب در جهت فرهنگ‌سازی مصرف بهینه این مایه حیاتی و تغییر رویکرد مردم تا رسیدن به سطح استاندارد ملی مصارف مطابق با شرایط اقلیم کشور، شرکت آب و فاضلاب را در ارائه خدمات پایدار یاری نمایند.

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام خداپرست امام جمعه شریف آباد ضمن تشکر از شرکت آب و فاضلاب در ارائه خدمات پایدار آب در منطقه و پشت سر گذاردن تابستان با وجود مشکلات کم آبی در کشور، خواستار اجرای پروژه‌های آب‌رسانی با توجه به صنعتی شدن این شهر و مهاجرپذیری شدند.

خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه شهر شریف آباد در ادامه ضمن اعلام همکاری درتسریع اجرای طرح فاضلاب، این طرح را از نیازهای اساسی این شهر با توجه به مشکلات کم آبی منطقه دانست.

درادامه این نشست حجت‌الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد به ایراد سخن پرداخته و در ابتدا از تلاش‌ها و فعالیت‌های شبانه‌روزی پرسنل شرکت در خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان خیرآباد قدردانی نمود و سپس با توجه به وجود شهرک صنعتی در منطقه خواستار مساعدت در آب‌رسانی به این شهرک شدند.

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۶:۲۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید