اخبار

اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب شهری ورامین

اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب شهری ورامین

با اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی و لوله گذاری شبکه توزیع آب شهری ورامین در مناطق و کوچه های مختلف نوسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: فرسوده و قدیمی بودن شبکه آبرسانی ورامین  مشکلات عمده ای شامل تلفات آب،افت فشار و شکستگی های مکرر در پی دارد و به همین منظور عملیات اصلاح شبکه توزیع آب سالانه  مطابق با برنامه زمانبندی شده و تخصیصص اعتبار ات لازم انجام می شود.

علیرضا علیکایی افزود: با مشاهده مشکلات مذکور در منطقه باغ صالح بلافاصله عملیات اصلاح شبکه آبرسانی  در دستور کار این امور قرار گرفت و در کوچه های شهامت،شهید رحمتی،بنی هاشم،متقی پور و در خیابان شهید چمران گلستان دوم 500متر لوله گذاری جدید انجام شد تا شبکه های قدیمی و فرسوده این مناطق از مدار آبرسانی خارج گردید.

وی با بیان این که مدیریت مصرف و پهنه بندی شبکه توزیع از اهداف اساسی اصلاح شبکه آبرسانی است،خاطرنشان کرد: بر اساس طرح مطالعاتی مصوب لوله هایی با اقطار متناسب با جمعیت ساکن در محل و از جنس پلی اتیلن جهت اجرای عملیات اصلاح شبکه منطقه باغ صالح بکارگیری شد و  اهداف مورد نظر محقق گردید.

علیکایی اضافه نمود: همزمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی،130رشته از انشعابات فرسوده مشترکین این مناطق نیز استانداردسازی شدند.

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید