اخبار

برگزاری جنگ نیرو در پارک آزادگان ورامین

برگزاری جنگ نیرو در پارک آزادگان ورامین

 با همکاری شرکت آب و فاضلاب و مدیریت توزیع برق  استان تهران و  آبفای جنوب شرقی جنگ نیرو در پارک آزادگان شهرستان  ورامین برگزارشد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: در این جنگ شادی و برنامه فرهنگی  که با حضور اقشار مختلف مردم  و همکاری ادارات برق، منابع  آب، فرهنگ و ارشاد  و شهرداری ورامین در شب پنج شنبه 15/4/96 برگزار شد مسایل بحران آبی  و راهکارهای  مصارف بهینه آب و برق  در قالب برنامه ها ی مفرح و تصویری به نمایش گذاشته شد.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره به این که کودکان و زنان نقش مهمی در فرهنگ سازی مصرف بهینه و صرفه جویی آب و برق دارند،خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه آموزشی و هنری برای کودکان و نوجوانان با موضوع نهادینه سازی مصرف درست آب از جمله فعالیت ها یی بود که بوسلیه گروه نمایشی حاضر در جشن نیرو اجرا شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی با اشاره به مشارکت پرشور خانواده ها در این جشن،تصریح کرد: خانواده از ارکان اساسی فرهنگ سازی در جامعه است و  از جلوه های ویژه این برنامه تفریحی و هنری، حضور خانواد ها و استقبال این کانون اجتماعی از شیوه های آموزشی و فرهنگی مصرف بهینه آب بود.

وی افزود:کارشناس مدیریت مصرف دفتر روابط عمومی شزکت نیز در این مراسم با بیان نقش و اهمیت آب در زندگی به نحوه استحصال و توزیع آن پرداخت و راهکارهای جلوگیری از تلفات  و مصرف بهینه آب را نیز برای شرکت کنندگان ارائه داد.

محمدیان اضافه نمود: در پایان جنگ نیرو بروشورها و اقلام آموزشی با موضوع صرفه جویی و مصرف بهینه آب در بین مردم توزیع شد.

۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۳۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید