اخبار

آب‌رسانی به بیمارستان جدیدالتأسیس در قرچک پایان یافت

آب‌رسانی به بیمارستان جدیدالتأسیس در قرچک پایان یافت

اجرای پروژه آب‌رسانی به بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان قرچک طی 2 ماه فعالیت شبانه‌روزی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان قرچک گفت: در راستای توسعه خدمات آب‌رسانی به مناطق توسعه‌یافته شهری و مطابق مطالعات انجام‌شده پروژه آب‌رسانی به بیمارستان جدیدالتأسیس با سرعت بخشیدن به مراحل اجرایی این طرح آب‌رسانی زودتر از برنامه زمان‌بندی‌شده انجام شد.

علی جعفری نسب بابیان این مطلب که تأمین آب شرب مردم شریف از وظایف اصلی شرکت آبفا است، خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که بیمارستان‌ها و واحدهای بهداشتی خدمات قابل‌توجه و درمانی به شهروندان و بیماران ارائه می‌دهند به همین منظور آب‌رسانی به اماکن پزشکی با حساسیت و سرعت ویژه‌ای انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در این عملیات آب‌رسانی، با انجام پروژه‌های توسعه خطوط آب‌رسانی بالادست شهر برای افزايش ظرفیت آب‌رسانی زون هیدرولیکی منطقه شمالی در بخش خطوط اصلی توزیع داخل شهری نیز 600 متر لوله‌گذاری در اقطار 400 و 200 میلی‌متری اجرا شد تا این مرکز بهداشتی به شبکه توزیع آب شهری قرچک متصل و آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند شود.

جعفری نسب اضافه نمود: بلافاصله پس از اتمام عملیات آب‌رسانی، انشعاب این بیمارستان با به‌کارگیری تجهیزات و اتصالات لازم نصب و هم‌اکنون در مرحله بهره‌برداری می‌باشد.

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید