اخبار

در سالروز حماسه آزادسازی خرمشهرمدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی از همکار بازنشسته عیادت کرد

در سالروز حماسه آزادسازی خرمشهرمدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی از همکار بازنشسته عیادت کرد

همزمان با فرارسیدن سوم خرداد گرامی داشت آزادسازی خرمشهر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با همکار بازنشسته بیمار عیادت و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: مهندس علیرضا کارگری به همراه برخی از معاونین، مدیران و بسیجیان شرکت بعد از مراسم گل‌باران مزار شهدای گمنام شهرستان ورامین با حضور در منزل آقای سیل سپور با این همکار بازنشسته که به دلیل مریضی عیادت و گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی در این نشست که در فضایی عاطفی و صمیمی برگزار شد ضمن آرزوی شفای عاجل این همکار بازنشسته، همچنین خواستار همکاری و مساعدت هرچه بیشتر معاونت مالی پشتیبانی به‌ویژه حوزه درمان برای بهبودی و سلامتی کامل نامبرده شد.

مهندس کارگری در ادامه به نقش سازنده و مؤثر بازنشستگان اشاره کرد و افزود: همکاران بازنشسته شرکت آبفا با توجه به سابقه 30 سال خدمات آب‌رسانی و تلاش شبانه‌روزی جهت تأمین آب مردم شریف دارای تجربیات ارزشمند و مفیدی هستند و می‌توانند راهگشای مسائل و مشکلات باشند.

در پایان خانواده آقای سیل سپور بابیان این‌که دیدار و عیادت از همکاران بازنشسته نقش بسزایی در ایجاد روحیه نشاط و سلامتی دارد همچنین توان آن‌ها را در تحمل بیماری و سختی‌ها مضاعف می‌کند از این اقدام مدیرعامل شرکت و همراهان قدردانی کردند.

۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید