اخبار

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی از حفرو تجهیز 10 حلقه چاه جدید طی سال گذشته خبرداد

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی از حفرو تجهیز 10 حلقه چاه جدید طی سال گذشته  خبرداد

در سال 95 با اقدامات انجام شده 10 حلقه چاه آب شرب در شهرهای جنوب شرقی استان تهران حفر و تجهیز شدند.

مهندس علیرضا کارگری با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای تأمین آب شرب موردنیاز شهروندان جنوب شرق استان تهران و باهدف افزایش تولید از منابع زیرزمینی مطابق با رشد جمعیت و مهاجرت روزافزون به این مناطق حفر، تجهیز و بهره‌برداری از چاه‌های جدید به‌منظور جبران افت کمی و نیاز جدید در برنامه کاری شرکت در سال 95 قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی بابیان این‌که صد درصد منابع تأمین آب مشترکین تحت پوشش شرکت قبل از بهره‌برداری از فاز اول انتقال آب سد ماملو از طریق چاه‌ها و سفره‌های زیرزمینی تأمین می‌شد، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی تصفیه‌خانه هفتم و افتتاح فاز نخست آب‌رسانی سد ماملوبخشی از آب شرب موردنیاز شهروندان از طریق آب‌های سطحی انجام می‌شود و مابقی به‌وسیله چاه‌ها و منابع زیرزمینی تأمین می‌شود.

مهندس کارگری افزود: در سال 95 مطابق برنامه‌ریزی و اقدامات انجام‌شده 10 حلقه چاه جدید آب شرب با ظرفیت مجموع 230 لیتر در ثانیه در شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت جهت بهره‌برداری از منابع آب‌های زیرزمینی حفر و تجهیز شدند تا انشا الله بتوانیم در تابستان سال 96 آب شرب شهروندان محترم این مناطق را تأمین نماییم.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان تصریح کرد: مطابق برنامه‌ریزی انجام‌شده و با تأمین اعتبارات عمرانی در سال 96 نیز چاه‌های جدید در شهرهای تحت پوشش شرکت حفر و تجهیز می‌شوند.

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید