اخبار

بازدید فرماندار شهرستان ورامین از مراحل پایانی طرح آب‌رسانی پایپ جکینگ منطقه باغ صالح

بازدید فرماندار شهرستان ورامین از مراحل پایانی طرح آب‌رسانی پایپ جکینگ منطقه باغ صالح

فرماندار شهرستان ورامین به همراه معاون عمرانی از نزدیک طرح آب‌رسانی پایپ جکینگ زیرگذر منطقه باغ صالح را بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این بازدید مدیر امور آبفای شهرستان ورامین در خصوص مسائل فنی این عملیات گفت: طرح آب‌رسانی پایپ جکینگ با اجرای عملیات لوله رانی از ریل راه‌آهن زیرگذر منطقه باغ صالح با قطر کیسینگ 1400 میلی‌متری ولوله فولادی 600 میلی‌متری انجام می‌شود.

علیرضا علیکایی در ادامه افزود: این عملیات آب‌رسانی که در مرحله پایانی قرار دارد با تلاش و همکاری شبانه‌روزی پرسنل آبفای ورامین به‌صورت امانی و به‌منظور اتصال شبکه توزیع آب خیابان رسالت با منطقه باغ صالح انجام می‌شود.

علیکایی در ادامه با تقدیر از همکاری و مساعدت ادارات راه‌آهن و پلیس راهور شهرستان ورامین، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح پایپ جکینگ، علاوه بر اتصال شبکه توزیع آب مناطق مذکور، امیدواریم شاهد تنظیم و تقویت فشار شبکه و جلب رضایت مشترکان باشیم.

فرماندار شهرستان ورامین نیز در این بازدید اظهار داشت: اقدامات و فعالیت‌های قابل‌توجهی جهت تأمین و توزیع آب شرب شهروندان از سوی شرکت آبفا انجام می‌شود.

محمدرضا یوسفی در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد آب‌رسانی و خدماتی آبفای شهرستان ورامین خواستار ادامه این روند و سرعت در اجرای طرح عمرانی شد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید