اخبار

در آبفای جنوب شرقی تهران 9169 کنتور برای مشترکین تعویض و نصب شدند

در آبفای جنوب شرقی تهران 9169 کنتور برای مشترکین تعویض و نصب شدند

با برنامه ریزی انجام شده کنتورهای از کارافتاده آب مشترکین شهرهای تحت پوشش تعویض و نوسازی می‌شوند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق، گفت: در راستای نوسازی تأسیسات آب‌رسانی مشترکین و باهدف خدمات‌رسانی مطلوب‌تر، تمامی کنتورهای ازکارافتاده و قدیمی مطابق برنامه‌ریزی و جدل زمان‌بندی تعویض و کنتورهای جدید که دارای استانداردهای لازم هستند نصب و راه‌اندازی می‌شوند.

سید عزت اله موسوی افزود: طی هماهنگی و همکاری با امورات و ادارات تابعه دریازده ماهه سال 95 در مرحله نخست با اجرای عملیات تست و آزمایش، کنتورهای خراب و ازکارافتاده مشترکین شناسایی و بیش از 9100 دستگاه از این نوع کنتورها در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، پیشوا و قرچک از مدار بهره‌برداری خارج و کنتورهای جدید برای شهروندان محترم نصب شد.

وی بابیان این‌که مدیریت مصرف در سال‌های اخیر به دلیل کمبود منابع آبی بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: کنتورهای قدیمی و خراب علاوه بر این‌که مشکلاتی را در امر آب‌رسانی مطلوب ایجاد می‌نمایند تعیین میزان مصرف آب را نیز با مشکل مواجه می‌کنند و در همین راستا تعویض این کنتورها و نصب و راه‌اندازی کنتورهای جدید مطابق برنامه زمان‌بندی‌شده پیگیری و به‌صورت اساسی در شهرهای جنوب شرق استان تهران انجام می‌شود.

موسوی تصریح کرد: تعویض 9169 کنتورهای ازکارافتاده و نصب کنتورهای جدید نقش بسزایی در کنترل مصرف و محاسبه میزان دقیق آب‌بهای مشترکین دارد.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید