اخبار

با تلاش و پیگیری آبفای قرچک16رشته انشعاب غیر مجاز شناسایی و جمع آوری شدند

با تلاش و پیگیری آبفای قرچک16رشته انشعاب غیر مجاز شناسایی و جمع آوری شدند

در شهرستان قرچک 16فقره از انشعابات غیر مجاز آب با تلاش و پیگیری آبفا کشف و قطع شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان قرچک گفت: با گشت زنی  شبانه روزی اکیپ تخلفات این امور مشخص گردید تعدادی از افراد بصورت غیرمجاز اقدام به نصب انشعاب بر روی خطوط انتقال آب نمودند.

علی جعفری نسب افزود: با عنایت به این که نصب انشعاب غیر مجاز  بر روی خطوط انتقال آب  عواقب و خسارت جبران ناپذیری برای تاسیسات آبرسانی در پی دارد به همین منظور بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع،عوامل پست امداد با تجهیزات لازم به همراه اکیپ تخلفات در محل مورد نظر حاضر شدند.

وی تصریح کرد: با بررسی ها و کارشناسی های بعمل آمده نقاط دقیق تمامی انشعابات غیرمجاز مذکور بر روی خطوط انتقال مشخص و با رعایت اصول فنی، اقدامات لازم جهت قطع و جمع آوری انجام شد.

جعفري نسب با بیان این که بسیاری از خطوط  جمع آوری و انتقال آب قرچک  در مناطق خارج شهری قرار دارد و در برخی مواقع افراد سودجو اقدام به نصب انشعاب از آن می کنند ،خاطرنشان کرد: استفاده غیر مجاز از آب از لحاظ قانونی جرم و از جنبه شرعی گناه محسوب می شود  و نصب انشعاب غیر مجاز بروی خطوط انتقال آب خلاف قوانین حقوقی است و از جرم بیشتری برخوردار است و شرکت آبفا با این دسته از افراد به جدی برخورد و متخلفان را به مراجع قانونی معرفی می نماید.

۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۱۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید