اخبار

در ایام‌الله دهه فجر پاسخگویی و بررسی مشکلات مشترکین در مصلای نماز جمعه پیشوا انجام شد

در ایام‌الله دهه فجر پاسخگویی و بررسی مشکلات مشترکین در مصلای نماز جمعه پیشوا انجام شد

فرماندار شهرستان پیشوا به همراه مسئولین ادارات و نهادهای دولتی در سومین روز از ایام‌الله دهه فجر در مصلای نماز جمعه حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان پیشوا گفت: به‌منظور گرامی داشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت شریف ایران و باهدف پاسخگویی و بررسی مشکلات شهروندان، اداره آبفا نیز در کنار سایر ادارات و نهادها به همراه فرماندار شهرستان در سومین روز از ایام‌الله دهه فجر در مصلای نماز جمعه شرکت نمود.

اکبر سلطانیان افزود: تأمین و توزیع آب شرب و اجرای طرح فاضلاب شهری از اولویت‌های شرکت آبفا در شهرستان پیشوا است و در کنار این مسائل طرح تکریم ارباب‌رجوع، ارائه خدمت به‌موقع و بهینه، پاسخگویی به خدمات مشترکین نیز از برنامه‌های اساسی است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

وی تصریح کرد: در مصلای نماز جمعه با حضور فرماندار شهرستان پیشوا ضمن پاسخگویی به مشترکین و تشریح مشکلات آب‌رسانی، مطالبی درزمینه پیشرفت فیزیکی طرح فاضلاب شهری پیشوا و تصفیه‌خانه فاضلاب بیان شد و همچنین از مؤمنان نمازگزار درخواست شد تا هرچه سریع‌تر نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام نمایند.

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۶:۳۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید