اخبار

ابراز همدردی شرکت آبفای جنوبشرقی با ادارات و پرسنل آتش نشانی شهرهای تحت پوشش

ابراز همدردی شرکت آبفای جنوبشرقی با ادارات و پرسنل آتش نشانی شهرهای تحت پوشش

در پی حادثه غمبار آتش سوزی ساختمان پلاسکو شرکت آبفای جنوب شرقی با نیروهای آتش نشان  شهرهای تحت پوشش ابراز همدردی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این شرکت مطابق با تصمیمات شورای بحران شرکت آب و فاضلاب استان تهران نسبت به اعزام یک اکیپ با تجهیزات کامل برای برش آهن آلات ساختمان مذکور اقدام نمود.

 درادامه این گزارش آمده است: با آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو و همچنین شهادت جمعی از آتش نشانان قهرمان، مدیرعامل شرکت از مدیران و روسای امورات و ادارات چهار شهرستان ورامین،پاکدشت ،پیشوا و قرچک در خواست نمود با حضور در ادارات آتش نشانی ،ضمن ارج نهادن  به مقام شامخ شهدای آتش نشان، با کارکنان فداکارشان ابراز همدردی نمایند.

این گزارش می افزاید : در پاکدشت مدیر و کارکنان آبفا با خانواده شهید میرزاخانی از شهدای حادثه پلاسکو ساکن این شهر دیدار و ابراز همدردی نمودند ، همچنین با حضور در  سازمان آتش نشانی این شهرستان مراتب تسلیت خود را به پرسنل جان برکف این اداره اعلام کردند.

این گزارش حاکی است: در شهرستان های ورامین،پیشوا و قرچک ،مدیران  وکارکنان آبفا در ادارات آتش نشانی مربوطه حضور یافتند و با مامورانشان ابراز همدردی کردند.

همچنین در شهر جوادآباد رئیس و پرسنل آبفا ضمن حضور در آتش نشانی این شهر، با اهدا گل و عرض تسلیت ، مراتب همدری و تاثر خود را اعلام نمودند.

۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۷:۰۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید