اخبار

برگزاری کارگاه بهینه سازی مصرف آب برای بانوان بسیجی شهرستان ورامین

برگزاری کارگاه بهینه سازی مصرف آب برای بانوان بسیجی شهرستان ورامین

به همت شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران کارگاه آموزشی بهینه سازی در مصرف آب برای جمعی از بانوان بسیجی شهرستان ورامین برگزار شد

مدیر روابط عمومی آبفا جنوب شرقی استان تهران با اشاره به اینکه مديریت و کاهش مصرف آب در گرو تغییر نگرش مردم در خصوص نحوه مصرف است، افزود: فرهنگ  سازی در راستای مصرف صحیح آب و ایجاد حساسیت نسبت به الگوی مصرف در بین مردم نقش حیاتی و مهمی در ترویج و اشاعه مصرف صحیح این نعمت الهی دارد.

وی در ادامه اضافه کرد روابط عمومی شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران سعی می‌کند باتوجه به محدودیت منابع آبی واستمرار خشکسالی از هر فرصت و ظرفیتی برای تبیین الگوی مصرف در بین اقشار مختلف جامعه استفاده کند. در این میان بانوان به عنوان مدیران داخلی منازل و الگوی تربیتی فرزندان نقش بسزایی در پذیرش الگوی صحیح مصرف و ترویج این فرهنگ در جامعه دارند.

لذا بر همین اساس و طبق هماهنگی های انجام شده  با سپاه پاسداران شهرستان ورامین واستفاده ازظرفیت بسیج ،کارشناسان آموزش دفتر روابط عمومی با حضور در پایگاههای بسیج " مرضیه "  و "  قدس" به بیش از 120 نفر از بانوان روش های عملی مصرف صحیح آب درمنازل،تاکیدات قرآن و دین مبین اسلام بر لزوم صرفه جویی و نقش بانوان در تربیت وآموزش فرزندان متناسب با اقلیم کشور را  یادآور شدند.

سعید محمدیان در پایان افزود:امید است با اجرای این برنامه ها شاهد تغییر رفتار جامعه درخصوص کاهش مصرف بی رویه آب باشیم.

۲۹ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۰۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید