اخبار

گرامی داشت سالروز تشکیل شرکت آب و فاضلاب با برگزاری مراسم پرفیض دعای توسل در آبفای جنوب شرقی

گرامی داشت سالروز تشکیل شرکت آب و فاضلاب با برگزاری مراسم پرفیض دعای توسل در آبفای جنوب شرقی

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در سالروز تشکیل شرکت‌های آبفا اقدام به برگزاری دعای پرفیض توسل نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: هم‌زمان با فرارسیدن 11 دی‌ماه سالروز تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب، دعای پر خیروبرکت توسل با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت در محل نمازخانه ستاد مرکزی برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در این مراسم با گرامی داشت سالروز تشکیل شرکت‌های آبفا، اظهار داشت: اهمیت و رسالت شرکت آبفا با عنایت به وظیفه خطیر آب‌رسانی بسیار مهم است و ما کارکنان شرکت آبفا باید خداوند را شاکر باشیم که در امر سقایی مردم تلاش می‌کنیم.

مهندس علیرضا کارگری بابیان این مطلب که پاسداشت معنوی و تکریم آب از موضوعات اساسی شرکت آبفا است، خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌های منابع آبی و کمبود آب در کشور مسئله تکریم و پاسداشت معنوی آب باهدف جلوگیری از هدر رفت و فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آن از فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی شرکت آبفا است.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین با اشاره به ارتقای جایگاه معنوی همکاران، تصریح کرد: تلاش و زحمت شبانه‌روزی کارکنان شرکت آبفا در راستای ارتقای خدمات آب‌رسانی، تأمین و توزیع آب شرب مردم شریف جای تقدیر و تشکر دارد و در این زمینه ارتقای وضعیت معیشتی و جایگاه معنوی همکاران حائز اهمیت است.

مهندس کارگری بابیان این مطلب که تعهد کاری در کنار تخصص امری ضروری است، افزود: برای خدمت‌رسانی و دستیابی به اهداف سازمانی که همان تأمین و توزیع مطلوب آب شرب است داشتن تعهد کاری در کنار تخصص از اهمیت زیادی برخوردار است و در این خصوص با تشکیل شورای فرهنگی در آبفای جنوب شرقی مقرر شد برای پاسداشت آب و ارزش معنوی خدمات آب و فاضلاب در تقویم فرهنگی شرکت سالروز تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب در روز 11 دی، مراسم پرفیض دعای توسل برگزار بشود.

۱۱ دی ۱۳۹۵ ۱۷:۲۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید