اخبار

بازدید فرماندار پیشوا از طرح‌های آب‌رسانی و فاضلابی این شهرستان

بازدید فرماندار پیشوا از طرح‌های آب‌رسانی و فاضلابی این شهرستان

فرماندار پیشوا به‌اتفاق هیئت همراه از تأسیسات آب‌رسانی و تصفیه‌خانه فاضلاب در دست‌ساخت این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: مدیر آبفای شهرستان پیشوا در ابتدای این بازدید با عرض خیرمقدم به حضور فرماندار و هیئت همراه، به گزارش عملکرد و اقدامات آب‌رسانی طی یک سال گذشته پرداخت.

اکبر سلطانیان در ادامه بابیان این‌که تأمین و توزیع آب شرب شهروندان محترم پیشوا با تلاش شبانه‌روزی همکاران انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: پروژه‌های عمرانی و آب‌رسانی شامل حفر، تجهیز و راه‌اندازی چاه‌ها، اجرای خطوط انتقال، اصلاح و توسعه شبکه آب‌رسانی سالانه مطابق برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبارات انجام می‌شود.

وی همچنین به خطوط ولوله‌های فرسوده آب‌رسانی در شبکه توزیع آب شهر پیشوا اشاره کرد و افزود: اجرای طرح نوسازی و پهنه‌بندی خطوط آب‌رسانی در پیشوا باهدف مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب بسیار ضروری است و این مهم مساعدت مسئولین را جهت تأمین اعتبارات مالی را می‌طلبد.

در ادامه این بازدید فرماندار شهرستان پیشوا از مخازن 2000 و 7000 مترمکعبی و همچنین تصفیه‌خانه فاضلاب در حال احداث پیشوا بازدید کرد.

محمد کرم محمدی در محل تصفیه‌خانه فاضلاب پیشوا از نزدیک در جریان نصب تجهیزات الکترومکانیکال واحدهای مختلف تصفیه‌خانه قرار گرفت و از روند اجرای کار به‌رغم محدودیت‌های منابع مالی ابراز رضایت نمود.

فرماندار شهرستان پیشوا در پایان با تأکید بر تسریع در ساخت این تصفیه‌خانه جهت تأمین اعتبارات مالی به‌موقع این طرح اعلام همکاری و مساعدت نمود.

۸ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۳۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید