اخبار

طرح‌های آب و فاضلابی و عملیات لوله گذاری در خیابان شهید رجایی جنوبی شهرستان ورامین پایان یافت

طرح‌های آب و فاضلابی و عملیات لوله گذاری در خیابان شهید رجایی جنوبی شهرستان ورامین پایان یافت

مشکل دیرینه توزیع آب در مناطق مرکزی ورامین با اجرای خطوط اصلی و فرعی توزیع و اصلاح انشعابات همزمان با اجرای طرح فاضلاب در خیابان شهید رجایی جنوبی و کوچه‌های منشعب آن مرتفع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: در راستای ارتقای خدمات آب‌رسانی و باهدف برطرف نمودن مشکلات عدیده و دیرینه آب‌رسانی در مناطق مرکزی ورامین طرح‌های مختلف آب‌رسانی و فاضلابی به‌صورت توأم طی مدت دوماه گذشته امسال اجرا شد.

علیرضا علیکایی در ادامه بابیان این مطلب که اجرای طرح‌های آب‌رسانی در خیابان شهید رجایی در قالب طرح مدیریت واحد شهری و با مشارکت شهرداری ورامین انجام شد، افزود: باهدف افزایش ظرفیت انتقال آب، تأمین و تثبیت و جلوگیری از نوسانات فشار در ساعات پیک مصرف 600 متر خط اصلی توزیع آب با استفاده از لوله 400 چدن داکتیل در خیابان مذکور اجرا شد.

وی تصریح کرد: باهدف مدیریت مصرف، پهنه‌بندی و نوسازی شبکه توزیع آب شهری لوله‌های قدیمی و فرسوده در خیابان مذکور از مدار بهره‌برداری خارج و با اجرای عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی 1300 متر لوله‌های جدید با جنس و قطر مناسب جایگزین شدند.

علیکایی اضافه نمود: درمجموع با اجرای 600 متر خط اصلی توزیع آب با استفاده از لوله 400 چدن داکتیل و 1300 متر عملیات لوله‌گذاری جهت اصلاح و نوسازی شبکه عملیات لوله‌گذاری به طول 1900 متر در خیابان شهید رجایی جنوبی پایان یافت و همچنین 2 کیلومتر خطوط جمع‌آوری فاضلاب نیز در این منطقه اجرا و کلیه اهداف پیش‌بینی‌شده نیز محقق گردید.

۸ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید