اخبار

بازدید بخشدار قرچک از روند اصلاح شبکه آب‌رسانی

بازدید بخشدار قرچک از روند اصلاح شبکه آب‌رسانی

بخشدار مرکزی شهرستان قرچک از عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی در روستای ولی‌آباد یک از روستاهای تحت پوشش آبفای شهری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در ابتدای این بازدید مدیر آبفای شهرستان قرچک ضمن عرض خیرمقدم به بخشدار مرکزی و هیئت همراه، با ارائه گزارش کاملی مراحل پیشرفت فیزیکی عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی روستای ولی‌آباد را تشریح کرد.

علی جعفری نسب در ادامه بابیان این‌که اجرای عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی سبب ارتقای کمی و کیفی خدمات آب‌رسانی می‌شود، خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات لوله‌های قدیمی و فرسوده از مدار بهره‌برداری خارج و شبکه توزیع آب روستای ولی‌آباد نونوار و بازسازی می‌شود.

وی تصریح کرد: در این طرح آب‌رسانی در روستای ولی‌آباد 500 متر از خطوط فرسوده و قدیمی آ برسانی که باعث افت فشار شبکه توزیع این روستا می‌شد از مدار بهره‌برداری خارج ولوله‌های جدید پلی‌اتیلن با اقطار 200 و 110 جایگزین شدند.

جعفری نسب افزود: با نوسازی خطوط آب‌رسانی در روستای ولی‌آباد قرچک امیدواریم ضمن جلب رضایت روستائیان زحمتکش و پرتلاش این محل شاهد ارتقای خدمات آب‌رسانی نیز باشیم.

در ادامه بخشدار مرکزی قرچک ضمن ابراز رضایت از عملکرد آبفا در روستای ولی‌آباد، خواستار استمرار اصلاح شبکه توزیع و خدمت‌رسانی به روستائیان محترم و مساعدت فرمانداری در اجرای طرح‌های عمرانی و آب‌رسانی شد.
۵ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۱۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید