اخبار

آموزش مصرف بهینه آب به 1000 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان پاکدشت

آموزش مصرف بهینه آب به 1000 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان پاکدشت

با هماهنگی به‌عمل‌آمده با اداره آموزش‌وپرورش پاکدشت به یک هزار نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان روش‌های مصرف بهینه آب آموزش داده شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: اجرای فعالیت‌های آموزشی هنری در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان مقاطع ابتدایی به‌صورت مستمر و از اولویت‌های شرکت آبفا است.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره به محدودیت‌های منابع آبی در کشور ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب را ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با اداره آموزش‌وپرورش شهرستان پاکدشت و مشارکت فعال و پرشور مدیران، معلمان و به‌ویژه دانش آموزان 1000 نفر از این قشر آینده‌ساز کشور در کارگاه آموزشی روش‌های بهینه مصرف آب شرکت نمودند.

وی تصریح کرد: در این کارگاه آموزشی کارشناس دفتر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی ضمن بیان اهمیت آب در زندگی به ارائه مطالب آموزشی و هنری با موضوع نهادینه کردن فرهنگ صحیح آب در بین دانش آموزان پرداخت.

محمدیان اضافه نمود: با توجه به این‌که کودکان و دانش آموزان مقاطع ابتدایی از بستر مناسب و قابلیت ویژه‌ای برای آموزش و فرهنگ‌سازی برخوردار می‌باشند امید است با چنین فعالیت‌های آموزشی و هنری شاهد نهادینه شدن فرهنگ صحیح مصرف آب باشیم.

۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید