اخبار

برگزاری جشنواره نخستین واژه آب در مدارس شهرستان‌های پاکدشت و پیشوا

برگزاری جشنواره نخستین واژه آب در مدارس شهرستان‌های پاکدشت و پیشوا

دانش آموزان پایه اول مقاطع ابتدایی شهرستان‌های پاکدشت و پیشوا در جشنواره نخستین واژه آب حضور و مشارکت پرشور داشتند.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با توجه به جایگاه و اهمیت آب در محیط‌زیست و محدودیت‌های منابع آبی، استمرار پدیده خشک‌سالی در کشور و کاهش نزولات جوی فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب امری ضروری است.

سعید محمدیان افزود: یکی از فعالیت‌های مستمری که از سوی شرکت‌های آب و فاضلاب در راستای نهادینه‌سازی روش‌های مصرف بهینه آب در سطح کشور انجام می‌شود برگزاری جشنواره نخستین واژه آب برای دانش آموزان پایه اول مقاطع ابتدایی است.

وی اظهار داشت: دفتر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی در سال جاری با همکاری آموزش‌وپرورش شهرستان‌های پاکدشت و پیشوا اقدام به برگزاری جشنواره نخستین واژه آب نمود و با دعوت از گروه نمایشی و هنری در قالب اجرای نمایش برای دانش آموزان پایه اول، هم‌زمان با فراگیری اولین کلمه آب به نقش و اهمیت این مایه حیاتی آشنا کرد.

محمدیان در ادامه بابیان این‌که جشنواره نخستین واژه آب در دو شهر مذکور برگزار شد، خاطرنشان کرد: در جشنواره نوبت صبح که برای دانش آموزان پایه اولی مدرسه ثامن‌الحجج مسکن مهر شهرستان پاکدشت برگزار شد دانش آموزان و مربیان به همراه اولیا در این اقدام فرهنگی مشارکتی بی‌نظیری داشتند و روش‌های مصرف بهینه آب در فضایی بسیار هنری و صمیمی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی برگزاری کارگاه نقاشی با موضوع آب و اجرای شعر و سرود از جلوه‌های ویژه جشنواره نخستین واژه آب در شهرستان پاکدشت برشمرد.

وی همچنین از برگزاری این جشنواره برای دانش آموزان چهار مدرسه ابتدایی شهرستان پیشوا در نوبت بعدازظهر خبر داد و افزود: دانش آموزان مدارس ابتدایی شهرستان پیشوا نیز در این جشنواره حضور و مشارکت چشمگیری داشتند و مطالب آموزشی مصرف بهینه آب برای آنان نیز به نمایش گذاشته شد.

محمدیان در پایان از همکاری و مشارکت ادارات آموزش پرورش، مدیران و معلمان شهرستان‌های پاکدشت و پیشوا جهت برگزاری جشنواره مذکور قدردانی نمود.

۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۷:۵۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید