اخبار

مدیریت تلفات و بهبود مستمر شبکه توزیع آب شهری ورامین

مدیریت تلفات و بهبود مستمر شبکه توزیع آب شهری ورامین

باهدف مدیریت تلفات و بهبود مستمر شبکه توزیع آب شهری ورامین طرح‌های آب‌رسانی مختلفی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: در راستای ارتقای خدمات آب‌رسانی و جلب رضایت مشترکین و به‌منظور افزایش تولید آب جهت پاسخگویی به نیاز مشترکین در هشت ماه نخست امسال سه حلقه چاه جدید حفر، تجهیز و در مدار بهره‌برداری قرار گرفتند.

 علیرضا علیکایی همچنین بابیان این مطلب که طرح‌های مدیریت مصرف، پهنه‌بندی و نوسازی خطوط آب‌رسانی با توجه به کمبود منابع آبی از برنامه‌های اساسی شرکت آبفا است، تصریح کرد: باهدف جلوگیری از تلفات آب و اجرایی نمودن طرح‌های مذکور نزدیک به 8 کیلومتر از خطوط فرسوده آب‌رسانی با اجرای عملیات اصلاح شبکه توزیع آب شهری از مدار بهره‌برداری خارج ولوله‌های جدید با جنس و قطر مناسب جایگزین شدند.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون به‌منظور دسترسی ساکنین مناطق نوساز که در مجاورت شهر ورامین قرار دارند به آب شرب سالم و بهداشتی، شبکه توزیع آب شهری با اجرای لوله‌گذاری‌های جدید 1580 متر توسعه یافت.

مدیر آبفای شهرستان ورامین در پایان اضافه نمود: استانداردسازی 1385 فقره از انشعابات فرسوده مشترکین باهدف جلوگیری از تلفات آب و اجرای طرح مهندسی مجدد بر روی دو حلقه چاه به‌منظور بهره‌برداری بهینه از منابع آبی از دیگر عملکردهای آبفای شهرستان ورامین در هشت‌ماهه نخست امسال است.
۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید