اخبار

برخورداری منطقه ترک آباد شهرستان پاکدشت از آب سدماملو

برخورداری منطقه ترک آباد شهرستان پاکدشت از آب سدماملو

طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین نماینده مردم شریف پاکدشت در مجلس شورای اسلامی منطقه ترک آباد این شهرستان از آب سدماملو برخوردار شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در آئین بهره‌برداری منطقه ترک آباد از آب سد ماملو اظهار داشت: ارتقای خدمات آب‌رسانی به مشترکین و مناطقی که در حومه شهرها و جدید در محدوده شرکت قرارمی گیرند از اولویت‌های برنامه کاری شرکت است.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه به بهره‌برداری از فاز نخست آب سدماملو به شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران در سال گذشته با حضور ریاست محترم جمهور اشاره کرد و افزود: بهره‌برداری از آب سدماملو و آب‌های سطحی در منطقه جنوب شرق استان تهران برای اولین در سال 94 انجام گرفت و این مهم نقش بسزایی در تأمین و توزیع آب شرب موردنیاز شهروندان این شهر دارد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه تصریح کرد: شهرستان پاکدشت ازجمله مناطقی است که با اقدامات انجام‌شده شامل اجرای خطوط انتقال، ساخت تصفیه‌خانه هفتم و احداث خطوط انتقال مخزن 15 هزار در منطقه حصار امیر از آب سدماملو جهت تأمین آب شرب شهروندان بهره‌گیری می‌کند و امروز با توجه به تکمیل پروژه‌های توزیع شاهد آب‌رسانی به منطقه ترک آباد از آب سطحی هستیم.

مهندس کارگری تصریح کرد: آب‌رسانی به منطقه ترک آباد از محل آب سد ماملو با مدیریت هزینه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای و در راستای اقتصاد مقاومتی و با اجرای خطوط ارتباطی و تکمیل طرح‌های عمرانی از ظرفیت شهر محوری انجام گرفت.
۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۶:۰۷
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید