اخبار

امام‌جمعه پیشوا از تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرستان بازدید کرد

امام‌جمعه پیشوا از تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرستان بازدید کرد

امام‌جمعه پیشوا به همراه ریاست اداره محیط‌زیست از تصفیه‌خانه فاضلاب در دست‌ساخت این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در ابتدا مدیر امور آبفای پیشوا گزارشی از چگونگی پیشرفت فیزیکی طرح فاضلاب این شهر را برای بازدیدکنندگان ارائه نمود.

اکبر سلطانیان در ادامه راه‌اندازی و تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب را برای شهرستان پیشوا به لحاظ بهداشتی و زیست‌محیطی مثمر ثمر دانست و اظهار داشت: امروزه با توجه به شرایط کم‌آبی و خشک‌سالی ساخت و راه‌اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب و گردش آب نه‌تنها در راستای جبران کمبود آب حائز اهمیت است بلکه به‌منظور جلوگیری از آلودگی‌های زیست‌محیطی و ارتقای بهداشت عمومی منطقه دارای امتیاز فراوانی است.

در ادامه این بازدید امام‌جمعه و ریاست اداره محیط‌زیست پیشوا از واحدهای در حال ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب بازدید کردند.

حجت‌الاسلام رحمتی نیا امام‌جمعه پیشوا با ابراز رضایت از پیشرفت فیزیکی ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب بر تسریع درروند اجرایی و لزوم حمایت‌های دستگاه‌ها وادارات مربوطه جهت مساعدت به تأمین منابع مالی تأکید کرد.

نماینده ولی‌فقیه شهرستان پیشوا همچنین در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته طی سخنانی طرح فاضلاب شهری و مزیت تصفیه‌خانه فاضلاب را برای نمازگزاران تشریح کرد و جهت مشارکت مردم در این طرح ملی آنان را دعوت به خرید انشعاب فاضلاب نمود.

خطیب نماز جمعه پیشوا در ادامه خطبه‌های نماز جمعه راه‌اندازی هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه فاضلاب را خواستار شد و مطالبی را نیز درزمینه صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب عنوان کرد.

۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید