اخبار

در آبفای جنوب شرقی استان تهران مراسم عزاداری و سوگواری دهه اول محرم برگزار شد

در آبفای جنوب شرقی استان تهران مراسم عزاداری و سوگواری دهه اول محرم برگزار شد

هم‌زمان با فرارسیدن دهه اول محرم ایام سوگواری سید و سرور شهیدان حضرت امام حسین (ع) و هفتاد دو تن از یاران باوفایش مراسم عزاداری و سوگواری در آبفای جنوب شرقی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: از ابتدای ماه محرم امسال کارکنان شرکت در محل نمازخانه ستاد مرکزی، امورات وادارات تابعه در عزای شهادت اباعبدالله الحسین با قرائت زیارت عاشورا و سینه‌زنی به سوگ نشستند.

در ادامه این گزارش آمده است: مراسم عزاداری دهه اول محرم در محل نمازخانه ستاد مرکزی شرکت همه‌روزه با حضور مدیرعامل، معاونین مدیران و کارکنان از ساعت 7 الی 8 صبح با قرائت زیارت عاشورا و مداحی برگزار شد.

این گزارش می‌افزاید: کارکنان امور آبفای شهرستان ورامین نیز در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان با برپایی مراسم نوحه‌خوانی، سینه‌زنی و قرائت زیارت عاشورا در دهه اول محرم به عزاداری پرداختند.

این گزارش حاکی ست: در هفتمین روز محرم امسال عزاداری باشکوهی در امور آبفای قرچک با حضور امام‌جمعه، فرمانده سپاه، اعضای شورای شهر و روسای ادارات این شهرستان و مدیرعامل شرکت برگزار شد.

بنابراین گزارش: در مراسم عزاداری شهادت سومین امام شیعیان حضرت امام حسین در امور آبفای قرچک که به همت و حضور پرشور کارکنان این امور هم‌زمان با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار شد عزاداران پس از نوحه‌خوانی و قرائت زیارت عاشورا بر سفره آقا اباعبدالله الحسین با صرف ناهار پذیرایی شدند.

لازم به ذکر است برگزاری مراسم مطابق تقویم شورای فرهنگی و هزینه تمامی مراسم زیارت عاشورا و اطعام عزاداران درمحل ستاد وامورات تابعه توسط کارکنان شرکت و به‌صورت نذورات تأمین مالی شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید