اخبار

در شش ماه نخست سال 95 هفت هزار و ششصد متر خطوط فرسوده شبکه توزیع آب ورامین از مدار خارج شدند

در شش ماه نخست سال 95 هفت هزار و ششصد متر خطوط فرسوده شبکه توزیع آب ورامین از مدار خارج شدند

با اجرای عملیات پهنه بندی و اصلاح شبکه توزیع آب طی شش ماه اول سال جاری 7667 متر از خطوط فرسوده و قدیمی آب در شهرستان ورامین بازسازی و نوسازی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: به منظور ارتقای خدمات آبرسانی به شهروندان محترم و در راستای اجرایی نمودن طرح مدیریت مصرف آب وجلوگیری از تلفات آن عملیات اصلاح شبکه و پهنه بندی مطابق برنامه زمانبندی شده در شش ماه نخست سال 95 انجام شد.

علیرضا علیکایی در ادامه با اشاره به محدودیت منابع آبی و مشکلات موجود در این حوزه اجرای طرح مدیریت مصرف جهت جلوگیری از هدر رفت آب را از برنامه‌های اساسی امور آبفای شهرستان ورامین بر شمرد و افزود: با اجرای عملیات نوسازی و بازسازی شبکه توزیع آب، خطوط قدیمی و انشعاب‌های فرسوده نیزاز مدار خارج شدند و لوله‌های جدید پلی اتیلن در اقطار متناسب با طرح مطالعات مصوب و براساس افق طرح، در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: اجراء و عملیات اصلاح شبکه علاوه بر این‌که سبب جلوگیری تلفات آب می‌شود تنظیم آبدهی، تثبیت فشار و جلوگیری از افت فشار آب در زمان پیک مصرف، کاهش آمار حوادث و تلفات فیزیکی در شبکه توزیع شهری و درنهایت هدف کسب رضایت شهروندان است که پایداری ارائه خدمات بهینه وظیفه ماست.

علیکایی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با اجری هفت هزار و 667 متر اصلاح شبکه آب‌رسانی در ورامین،1061 رشته از انشعابات قدیم و فرسوده مشترکین نیز در شش ماه نخست امسال استانداردسازی شدند و درنیمه دوم و سنوات آتی نیز عملیات مستمر اصلاح شبکه توزیع آب بایستی ادامه یابد و امیدواریم با اصلاح تعرفه‌های آب بهاء که هم‌اکنون کمتر از 50 درصد قیمت تمام‌شده است مشکلات مالی برای ادامه کار مرتفع گردد.

۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید