اخبار

اخذ گواهینامه Iso10015:1999 توسط شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

اخذ گواهینامه Iso10015:1999 توسط شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

با برگزاری دوره های آموزشی مختلف و ارتقا سطح دانش و اطلاعات نیروی انسانی گواهینامه Iso10015:1999 درحوزه  دفتر بهره وری و منابع انسانی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران  صادر شد.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای جنوب شرقی تهران گفت: این گواهینامه با توجه به اقدامات و برنامه هایی که در زمینه آموزش نیروی انسانی از سوی این دفتر در راستای اهداف سازمانی  انجام گرفت صادر شد.

مرتضی فخاری افزود: مطابقت دوره های آموزشی برگزارشده با استاندارهای بین المللی و ارزیابی از عملکرد دفتر بهروه وری و منابع انسانی نقش بسزایی جهت اخذ ISo10015:1999 داشتند.

وی با بیان این که آموزش نیروی انسانی و فراگیری مهارت های پیشرفته و لازم جهت دستیابی  به اهداف سازمانی  امری ضروری است،خاطرنشان کرد: دفتر بهروه ری و منابع انسانی شرکت آبفای جنوب شرقی با همکاری مشاور طرح نسبت به تهیه و تدوین فرایند آموزش و برگزاری دوره های آموزشی متنوع در قالب کارگاههای آموزشی تخصصی و عمومی و در سطوح  مختلف کارشناسان، مدیران در سال جاری انجام داد و موفق به اخذ این گواهینامه شد.

فخاری اضافه نمود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی با موسسات آموزشی و دانشگاهی مرتبط با صنعت آب و فاضلاب،تمامی کارکنان شرکت در تمامی بخش های شغلی در دوره های آموزشی جهت فراگیری دانش و مهارتهای تخصصی مطابق تقویم آموزشی و براساس پست سازمانی شرکت می کنند.

۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۶:۱۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید