اخبار

در آبفای جنوب شرقی تعهدات درمانی بیمه ایران به کارکنان تأمین نیرو و حجمی افزایش یافت

در آبفای جنوب شرقی تعهدات درمانی بیمه ایران به کارکنان تأمین نیرو و حجمی افزایش یافت

با مساعدت و حمایت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان تهران تعهدات درمانی بیمه ایران به کارکنان تأمین نیرو حجمی افزایش پیدا کرد.

مدیر امور کارکنان و خدمات عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: به‌منظور افزایش انگیزه کاری کارکنان تأمین نیرو و حجمی و یکسان‌سازی سطح خدمات حقوقی، مستمری و درمانی با توافقات به‌عمل‌آمده با شرکت بیمه ایران میزان تعهدات درمانی بیمه‌ای به کارکنان مذکور افزایش یافت.

افشین خدابخشی در ادامه بابیان این‌که این مهم تحقق نمی‌یافت مگر با حمایت و مساعدت‌های همه‌جانبه مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران، خاطرنشان کرد: این تعهدات درمانی به‌صورت اختصاصی و ویژه برای کارکنان تأمین نیرو و حجمی در بخش‌های مختلف ارتقا پیدا کرد و شاخص‌ترین این موارد هزینه دندانپزشکی که هریک از این خانوارها تا سقف 5 میلیون ریال و هزینه در بخش چشم‌پزشکی شامل عینک چهار میلیون ریال افزایش یافت.

مدیر امور کارکنان شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه بابیان این‌که نیروی انسانی به‌عنوان سرمایه اصلی هر سازمان محسوب می‌شود، تصریح کرد: پرداخت هزینه‌های ژنتیکی با فرانشیز 30 درصد با مساعدت هیئت‌مدیره شرکت آبفای جنوب شرقی جهت پرداخت حق بیمه نیز برای کارکنان تأمین نیرو و حجمی میسر شد.

وی در پایان از پرداخت هزینه‌های سلول درمانی و کاردرمانی کارکنان حجمی و تأمین نیرو خبر داد.

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۵۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید