اخبار

دیدار با دو خانواده شهید در شهرستان پاکدشت

دیدار با دو خانواده شهید در شهرستان پاکدشت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با خانواده دو شهید دفاع مقدس شهرستان پاکدشت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در دیدار با خانواده شهیدان نصرالله پازوکی و جواد پازوکی که در فضایی بسیار صمیمی و معنوی برگزار شد مدیر آبفای شهرستان پاکدشت و مدیر روابط عمومی شرکت نیز حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ابتدا طی سخنانی شهدا را برکات انقلاب و نظام برشمرد و اظهار داشت: شهدای دفاع مقدس با رشادت و نثار کردن جانشان پرچم کشور جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه برافراشته نگه داشتند و به برکت خون شهیدان است که امروز ایران اسلامی در جهان سرافراز است.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه بابیان این‌که تکریم خانواده شهدا در کنار گرامی داشت یاد شهیدان بر همه ما مسئولین و مردم الزامی است، افزود: شهیدان انقلاب شکوهمند اسلامی و جنگ تحمیلی باروحیه جان‌فشانی که در جبهه‌های حق علیه باطل داشتند از اسلام و وطن دفاع کردند و پرورش‌یافته مکتب خانواده‌های اصیل ایران اسلامی بودند و جا دارد که فضایل اخلاقی شهدا و رشادت‌هایشان الگوی همه ما باشد.

در این دیدار همچنین خانواده شهیدان نصرالله پازوکی و جواد پازوکی ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی به بیان خاطرات و اخلاقیات شهدای گران‌قدرشان پرداختند.

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۵:۰۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید