اخبار

در تابستان سال 95 نزدیک به سه هزار متر شبکه‌های آب‌رسانی ورامین بازسازی شدند

در تابستان سال 95 نزدیک به سه هزار متر شبکه‌های آب‌رسانی ورامین بازسازی شدند

عملیات اصلاح شبکه آب‌رسانی به طول 2800 متر در شبکه توزیع آب شهری ورامین انجام شد و کیفیت آب‌رسانی به شهروندان ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: در راستای ارتقای خدمات آب‌رسانی به شهروندان و باهدف اجرایی نمودن طرح مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، عملیات اصلاح و نوسازی شبکه‌های فرسوده در تابستان سال جاری با موفقیت انجام شد و اهداف موردنظر محقق گردید.

علیرضا علیکایی در ادامه بابیان این‌که شبکه‌های فرسوده و قدیمی مشکلاتی را در امر آب‌رسانی مطلوب ایجاد می‌نمایند خاطرنشان کرد: در این عملیات اصلاح و پهنه‌بندی نزدیک به سه هزار متر از خطوط فرسوده و قدیمی از مدار بهره‌برداری خارج ولوله‌های جدید باکیفیت استاندارد وارد شبکه آب‌رسانی شهر ورامین شدند.

وی نتایج حاصله از اجرای طرح اصلاح و پهنه‌بندی شبکه آب‌رسانی را این‌چنین تصریح کرد: با اجرای این عملیات علاوه بر مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت آب، شاهد تنظیم فشار و کاهش آمار حوادث و شکستگی شبکه هستیم.

علیکایی اضافه نمود: هم‌زمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه بیش از 500 رشته از انشعابات فرسوده مشترکین نیز استانداردسازی شدند.

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۵۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید