اخبار

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با امام‌جمعه جدید شهر خیرآباد دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با امام‌جمعه جدید شهر خیرآباد دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه معاون مالی و پشتیبانی با امام‌جمعه جدید خیرآباد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در دیدار و گفتگو با حجت‌الاسلام طرزی که در فضایی بسیار صمیمی و معنوی برگزار شد تعدادی از مدیران ستادی شرکت و رئیس آبفای خیرآباد نیز حضور داشتند و مسائلی در حوزه آب بین طرفین گفتگو و تبادل‌نظر شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ابتدا با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام طرزی به‌عنوان امام‌جمعه جدید شهر خیرآباد از همکاری امام‌جمعه سابق حجت‌الاسلام طاهری قدردانی کرد و اظهار داشت: شرکت آبفای جنوب شرقی جهت تأمین و توزیع آب شرب شهروندان محترم خیرآباد اقداماتی شامل حفر، تجهیز و راه‌اندازی چاههای جدید، اجرای خطوط انتقال، اصلاح و پهنه‌بندی و توسعه شبکه‌های آب‌رسانی را طی یک سال گذشته انجام داد.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه بابیان مشکلات و چالش‌های موجود در حوزه آب اظهار داشت: کمبود و محدودیت منابع آبی، بروز و استمرار پدیده خشک‌سالی و فرونشست زمین در دشت ورامین از مشکلات اساسی پیش رو است و جهت مقابله و پیشگیری از بحران نیازمند همکاری و مساعدت مردم و مسئولین هستیم.

مهندس کارگری بابیان این‌که تریبون نماز عبادی سیاسی جمعه و مساجد به‌عنوان بالاترین پایگاه فرهنگی محل مناسبی جهت نزدیکی دیدگاه مسئولین با مردم و آموزش عمومی مدیریت مصرف و ترویج فرهنگ صرفه‌جویی آب است، خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلاتی که در حوزه آب و به‌ویژه کمبود منابع آبی که داریم مدیریت مصرف و آموزش روش‌های درست مصرف آب در بخش کشاورزی، صنعت و خانگی از اهمیت خاصی برخوردار است و در این راستا ائمه و خطیبان نماز جمعه می‌توانند به‌عنوان بازوی توانمند برای امور آب شرکت آبفا باشند.

در این دیدار امام‌جمعه جدید خیرآباد با تقدیر از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی اظهار داشت: امروزه مسئله تأمین و توزیع آب شرب امری مهم است ولی مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت این مایه حیاتی مسئله مهم‌تری است که همه ما مسئولین و مردم در قبال این موضوع مهم وظیفه خطیری بر دوش داریم چراکه بحران آب در کشور بسیار جدی است و با کمبود منابع آبی و خشک‌سالی مواجه هستیم.

حجت‌الاسلام طرزی در ادامه جهت بیان مسائل، مشکلات، برنامه‌ها و عملکرد در حوزه آب، ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و آموزش روش مصرف درست اعلام همکاری نمود و افزود: ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و قناعت از مسائل بسیار مهم در دین اسلام است و جا دارد این مهم را در مصرف صحیح آب نهادینه نمائیم.

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید