اخبار

در محدوده آبفای جنوشرقی تأمین آب شرب و آب‌رسانی به شهرک صنعتی در شهرستان قرچک انجام شد.

در محدوده آبفای جنوشرقی تأمین آب شرب و آب‌رسانی به شهرک صنعتی در شهرستان قرچک انجام شد.

با اجرای پروژه‌های تأمین آب و فشار لوله‌گذاری به طول دو کیلومتر فاز اول آب‌رسانی به شهرک صنعتی شهرستان قرچک انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان قرچک گفت: به‌منظور انتقال آب شرب شهری به شهرک صنعتی در قرچک عملیات توسعه شبکه آب‌رسانی مطابق برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌های انجام‌شده به طول 2000 متر با استفاده از لوله‌های 250 و 300 میلی‌متری چدن داکتیل وپلی اتیلن اجرا گردید.

علی جعفری نسب در ادامه با بیان این‌که شهرستان قرچک به دلیل هم‌جواری با تهران بزرگ با رشد بی‌رویه جمعیت و به‌تبع آن افزایش تقاضا برای مصرف آب روبرو است، خاطرنشان کرد: آبفای قرچک جهت تأمین و توزیع آب مورد نیاز جمعیت موجود و مهاجرت روزافزون ، پروژه‌هایی شامل تأمین آب، ذخیره‌سازی و همچنین اجرای خطوط انتقال و توسعه شبکه آب‌رسانی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به محدودیت منابع آبی منطقه اظهار داشت: مطابق طرح‌های مطالعاتی مصوب نیازهای آبی فضای سبز و مصارف صنعتی از پساب فاضلاب تأمین می‌شود.

جعفری نسب تصریح کرد: آب‌رسانی به شهرک‌های صنعتی جدیدالتأسیس فقط به‌منظور آب شرب است و مطابق برنامه‌ریزی انجام‌شده در این شهرک برای مصارف فرآیند صنعتی و فضای سبز از پساب فاضلاب شهری استفاده خواهد شد.

مدیر آبفای شهرستان قرچک اضافه نمود: آب‌رسانی به شهرک‌های صنعتی از برنامه‌های اساسی شرکت آبفا است که نیاز به لوله‌گذاری‌های جدید و اجرای خطوط انتقال آب دارد در همین راستا عملیات لوله‌گذاری و توسعه شبکه آب شرب به طول دو کیلومتر جهت آب‌رسانی به شهرک صنعتی قرچک اجرا و اهداف موردنظر از اجرای این طرح تحقق یافت و همچنین برای تأمین مصارف صنعتی موردنیاز برای فاز اول شهرک با ظرفیت 150 لیتر در ثانیه از پساب فاضلاب شهری قرچک استفاده خواهد شد.

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۱۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید