اخبار

مدیریت واحد شهری در اجرای همزمان خطوط آب و فاضلاب خیابان شهید رجایی ورامین

مدیریت واحد شهری در اجرای همزمان خطوط آب و فاضلاب خیابان شهید رجایی ورامین

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه شهردار ورامین از پروژه عمرانی طرح فاضلاب خیابان شهید رجایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : در این بازدید که معاون فنی مهندسی و مدیر طرح فاضلاب شرکت حضور داشتند از نزدیک مراحل اجرایی لوله گذاری خطوط جمع آوری فاضلاب و نکات ایمنی طرح و شروع همزمان اصلاح خطوط اصلی توزیع آب این منطقه  مورد ارزیابی بازدید کنندگان قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در حاشیه این بازدید طی سخنانی  در خصوص طرح فاضلاب خیابان شهید رجایی  اظهار داشت: در اجرای این طرح 1000متر خطوط جمع آوری فاضلاب در اقطار 400،500و 600میلیمتری  و همچنین نزدیک به دو کیلومتر شبکه فرعی فاضلاب و  اجرای همزمان خط اصلی توزیع 400میلیمتری آب و خطوط فرعی این منطقه که در مرکز شهر قرار دارد اجرا می شود.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با بیان این مطلب که  در اجرای طرح فاضلاب، همکاری و مساعدت شهرداری  در قالب طرح مدیریت واحدشهری امری الزامی است ،خاطرنشان کرد: مطابق برنامه ریزی انجام شده و با اقداماتی که از سوی این شرکت صورت گرفت،کلیه خطوط آب و فاضلاب  و انشعابات این مسیر مطابق مطالعات مصوب  در مدت زمان کمتر از 2ماه انجام می‌شود و با اجرای  این طرح ،مشکل دیرینه توزیع آب در مناطق مرکزی ورامین مرتفع خواهدشد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اشاره به این که دفع غیر بهداشتی فاضلاب سبب آلودگی های زیست محیطی می شود خواستار تامین اعتبار عمرانی  و مساعدت مسئولین جهت تسریع در اجرای طرح فاضلاب شهر ورامین شد.

مهندس کارگری افزود: برای تسریع در اجرای طرح فاضلاب ورامین برنامه ریزی و پیش بینی هایی انجام شد تا با تنوع بخشی منابع مالی و استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی در احداث تصفیه خانه و ظرفیت قانونی ماده 56برای اجرای بخشی از خطوط اصلی در برنامه ششم توسعه این طرح تکمیل و به بهره برداری برسد.

۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۷
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید