اخبار

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با امام جمعه بخش جواد آباد دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی  با امام جمعه بخش جواد آباد دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه معاونین و مدیران با امام جمعه جوادآباد دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مهندس علیرضا کارگری در این نشست و گفتگوی صمیمی با امام جمعه بخش جوادآباد به تشریح عملکرد و برنامه های شرکت در این شهر پرداخت.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اشاره به این که اقدامات و طرح های مختلفی در سال انجام می شود تا بتوانیم پاسخگوی مردم و مشترکین جهت تامین و توزیع آب باشیم،خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده ، حفر،تجهیز و راه اندازی دو حلقه چاه جدید در جوادآباد هیچ گونه مشکلی در امر تولید و تامین آب شرب شهروندان مشاهده نمی شود.

مهندس کارگری همچنین به اجرای طرح نوسازی و پهنه بندی شبکه آبرسانی در جوادآباد اشاره کرد و اظهار داشت: به منظور مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب اجرای طرح نوسازی و خارج نمودن خطوط فرسوده و قددیمی امری ضروری است و در همین زمینه برنامه ریزی و پیش بینی هایی  جهت پیاده سازی این مهم در شهر جوادآباد از سوی شرکت آبفای جنوب شرقی  انجام شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین در این نشست اجرای طرح فاضلاب  و تله مترینگ در جوادآباد را از برنامه های اساسی و اولویت کاری شرکت برشمرد و در این خصوص توضیح داد: طرح تله مترینگ با پیشرفت 85درصدی در سال جاری به بهره برداری می رسد و در طرح فاضلاب نیز  پیگیر اخذ مجوز سرمایه گذاری  بخش خصوص با مشارکت دولت هستیم.

در ادامه این  دیدار امام جمعه بخش جوادآباد ضمن  تقدیر از فعالیت و اقدامات شرکت آبفا در زمینه آبرسانی و به ویژه اطلاع رسانی در خصوص مصرف بهینه و صرفه جویی آب،اظهار داشت: با توجه به شواهد و محدویت هایی که در بخش منابع آب داریم فرهنگ سازی مصرف بهینه آب امری ضروری است.

خطیب نماز جمعه جوادآباد با اشاره به آیات و روایاتی در زمینه آب،افزود: پیامبران و ائمه معصومین و علی الخصوص پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) که الگوی همه مسلمانان جهان است در مصرف آب  بسیار حساس و ظریف بود ند و نهایت صرفه جویی  را در نظر داشتند پس جا دارد در این شرایط بحرانی،کم آبی و خشکسالی با پیروی و تاسی از سیره و روش آن بزرگواران نسبت به صیانت این مایه حیات و جلوگیری از تلفات آن تلاش نمائیم.

حجت الاسلام حسینی با بیان این مطلب که آب شرب تامین شده از منابع زیرزمینی و یا سدها به زحمت و مشقات زیاد حاصل می شود تصریح کرد: استفاده غیرمجاز از این آب در بخش مصارف شهری و روستایی و همچنین استفاده غیر مجاز آب شرب برای  مصارف کشاورزی،دامداری و صنعتی  تضییع بیت المال و حق الناس است.

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید