اخبار

نحوه و زمان واگذاری انشعابات فاضلاب برای مدیران و نمایندگان شهرک‌های مسکونی پیشوا تشریح شد.

نحوه و زمان واگذاری انشعابات فاضلاب برای مدیران و نمایندگان شهرک‌های مسکونی پیشوا تشریح شد.

طی نشستی در محل امور آبفای پیشوا با حضور مدیران و نمایندگان شهرک‌های مسکونی این شهر نحوه و زمان واگذاری انشعابات فاضلاب تشریح و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان پیشوا گفت: دراین جلسه توجیهی که با حضور نماینده شورای شهر برگزار شد مطالبی درزمینه چگونگی نصب انشعاب، زمان اجرای خطوط اصلی و مسائل مربوط به نحوه واگذاری انشعاب فاضلاب برای شرکت‌کنندگان توضیح داده شد.

اکبر سلطانیان افزود: در این نشست ضمن بازگونمودن مسائل فنی، در حوزه اجرای طرح فاضلاب شهری نظیر عدم هدایت آب باران به شبکه فاضلاب، نقشه تأسیسات فاضلابی و اتصال شبکه فاضلاب مجتمع‌های مسکونی به شبکه جمع‌آوری شهری، مطالب و اطلاعاتی ارائه گردید.

وی در پایان ضمن تشکر از نمایندگان شهرک‌های مسکونی گل‌ها،15خرداد، هاماکار، کوثر 1 و 2، ثامن، طاق سپهر، سی سرا، برنامه بودجه، فرهنگیان و مسجد سازه که در جلسه حضور یافتند، خاطرنشان کرد: با عنایت به این‌که شرکت آبفای جنوب شرقی تسهیلاتی را در زمینه پیش‌فروش اقساطی فاضلاب پیش‌بینی و فراهم نموده ضرورت دارد مدیران و نمایندگان شهرک‌ها نسبت به خرید و واریز پیش‌قسط اول اقدام نمایند.

۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید