اخبار

با اجرای طرح‌های مهندسی مجدد فشارشبکه توزیع آب شهرک دبله باقرآباد مطلوب شد

با اجرای طرح‌های مهندسی مجدد فشارشبکه توزیع آب شهرک دبله باقرآباد مطلوب شد

با اجرای چندین طرح مهندسی مجدد، میزان فشار آب در شبکه توزیع شهرک دبله باقرآباد بهبود یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر امور آبفای باقرآباد گفت: بابررسی میدانی و آنالیز نوسانات فشار آب شبکه توزیع شهرک دبله، مراتب مورد بررسی کارشناسی و تخصصی قرار گرفت و بر اساس نتایج مطالعات و مهندسی مجدد پروژه‌های اجرایی جهت بهبود شرایط هیدرولیکی با بکارگیری توان شهر محوری و نظارت معاونت فنی مهندسی ستاد انجام شد.

محمد گودرزی در ادامه با بیان این مطلب که ارتقای کیفیت خدمات آبرسانی به شهروندان از برنامه‌های اساسی این امور است، افزود: یکی از پروژه‌هایی که در این زمینه انجام شد تا فشارآب منطقه مذکور تثبیت شود طراحی، نصب و راه اندازی دو دستگاه الکترو پمپ سانتریفیوژ بود که با بهره برداری از آن مشکل افت فشار شبکه توزیع آب در این شهرک برطرف گردید.

وی خاطرنشان کرد: بازسازی و راه اندازی مخزن هوایی 50 متر مکعبی از دیگر اقداماتی بود که جهت تقویت فشار شبکه توزیع شهرک دبله انجام شد.

گودرزی اضافه نمود: با اجرای این عملیات و طرح پهنه‌بندی توزیع آب سبب بهبود شرایط هیدرولیکی و ارتقای خدمات آب‌رسانی به بیش از هزار خانوار با جمعیت 4 هزارنفری این منطقه شد.

مدیر آبفای باقرآباد در پایان مشکلات مالی و پائین بودن تعرفه‌های آب را از موانع مهم ادامه عملیات بهسازی و نوسازی تأسیسات زیربنایی آب عنوان کرد.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۰۲
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید