اخبار

کارگاه آموزشی مصرف بهینه آب در پردیس زینبیه شهرستان پیشوا برگزار شد

کارگاه آموزشی مصرف بهینه آب در پردیس زینبیه شهرستان پیشوا برگزار شد

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با همکاری پردیس دانشگاهی زینبیه شهرستان پیشوا اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مصرف بهینه آب نمود.

مدیر روابط عمومی آبفای جنوب شرقی گفت: مدیریت مصرف، ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب از اولویت‌های شرکت آبفا است و در این راستا برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی نقش بسزایی در نهادینه کردن این مقولات دارد چراکه آموزش کارآمدترین مکانیزم جهت دستیابی به این اهداف می‌باشد.

سعید محمدیان افزود: در این کارگاه آموزشی که با حضور دانشجویان پردیس دانشگاهی مذکور تشکیل شد مطالب و اطلاعات آموزشی درزمینه مدیریت مصرف و تلفات ظاهری و واقعی آب برای شرکت‌کنندگان از سوی مدیرت مصرف و آب‌های به‌حساب نیامده شرکت تشریح و تبیین شد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش روش‌های مصرف بهینه آب، راهکارهای مصرف صحیح و جلوگیری از هدر رفت آب، چگونگی تغییر رفتار و نگاه ویژه در مصرف این مایه حیاتی از دیگر فعالیت‌های علمی و آموزشی این کارگاه بود.

محمدیان در پایان ضمن تقدیر و قدردانی از همکاری ریاست و کارکنان پردیس دانشگاهی زینبیه شهرستان پیشوا، تصریح کرد: با توجه به مصارف در تمامی بخش‌های مصرف، محدودیت منابع آبی و استمرار پدیده خشک‌سالی درکشور، آموزش روش‌های مصرف بهینه آب به مردم و علی‌الخصوص دانش آموزان و دانشجویان می‌تواند نقش مؤثری در مقابله با این چالش‌ها داشته باشد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۲۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید