اخبار

خدمت رسانی به مردم درحوزه آب وفاضلاب عاشقانه است

خدمت رسانی به مردم درحوزه آب وفاضلاب عاشقانه است

طی نشستی در آخرین جلسه شورای مدیران عملکرد شاخص واحدهای مختلف شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در بیست و ششمین روز از اسفندماه سال 94 آخرین جلسه شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ستادی، مدیران و روسای امورات وادارت تحت پوشش برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت ضمن شکرگزاری با تبریک فرارسیدن ایام نوروز و آرزوی موفقیت وسلامتی برای تمامی کارکنان، اظهار داشت: در سالی جاری به حول قوه الهی و تلاش شبانه‌روزی وجهادی تمامی عوامل شرکت ومشارکت پیمانکاران، تأمین کنندگان کالا ومشاورین توانستیم پاسخگوی نیاز مردم باشیم و در امر خدمت‌رسانی، تأمین و توزیع آب با پشت سر گذاشتن مشکلات موفق باشیم.

سپس مهندس علیرضا کارگری در ادامه بابیان این مطلب که کاری باارزش‌تر از خدمت به خلق خدا نیست و علی‌الخصوص در حوزه آب‌شرب، خاطرنشان کرد: شیوه خدمت‌رسانی و فعالیت در شرکت آب و فاضلاب عاشقانه است بطوری که تمامی کارکنان و مدیران نه‌تنها در روزهای عادی واداری مشغول به کار می‌باشند حتی در ایام تعطیل وظیفه خطیر آب‌رسانی به مردم را بادفع همه مشکلات وبه صورت مستمر به عهده دارند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی افزود: درسال جاری به رغم محدودی‌های مالی وعدم تخصیص اعتبارات عمرانی مطابق برنامه ریزی با تنوع بخشی منابع مالی واستفاده از ظرفیت های قانونی در بخش‌آب، پروژه های مختلف شرکت شامل حفر و راه‌اندازی چاههای جدید، اجرای خطوط انتقال، اصلاح و نوسازی خطوط فرسوده آب‌رسانی، توسعه شبکه و ساخت مخازن مطابق برنامه پیش‌بینی‌شده علی‌رغم محدودیت‌های مالی باموفقیت انجام شددر بخش فاضلاب به رغم محدودیت‌های تخصیص اعتبارات عمرانی احداث تصفیه خانه فاضلاب پیشوا پیشرفت 60 درصدی ودرسال آتی به بهره برداری می‌رسد وبرای سایر حوزه‌ها توانستیم 5 مجوز سرمایه گذاری BOT وبیع متقابل از وزارت نیرو اخذ نمائی‌ام وهم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار با روش مناقصه عمومی هستیم.

مهندس کارگری همچنین یکی از عملکرد شاخص سال گذشته شرکت را بهره‌برداری از فاز اول آب‌رسانی آب سد ماملو به شهرستان‌های جنوب شرق استان عنوان کرد و افزود: در سال‌های گذشته صد درصد منابع تأمین آب مشترکین شرکت از سفره‌های زیرزمینی بود که با بهره‌برداری از فاز اول آب‌رسانی سد ماملو گام مهمی در تأمین آب شهروندان از منابع سطحی برداشتیم.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان بابیان این آمار که جهت تأمین آب شهروندان تحت پوشش که بالغ‌بر یک‌میلیون نفر می‌باشند در سال گذشته 77 میلیون مترمکعب آب تولید و توزیع کردیم خواستار آمادگی وتلاش بیشتر معاونین و مدیران وکلیه پرسنل شرکت برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم شریف منطقه در سال آینده شد.

در پایان این جلسه همچنین معاونین و مدیران شرکت نیز طی سخنانی جداگانه به ارائه گزارش عملکرد شاخص و برجسته یک‌ساله بخش‌های مربوطه پرداختند.

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۱۷:۲۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید