اخبار

منطقه صادقعلی در ورامین به شبکه توزیع آب شهری متصل شد

منطقه صادقعلی در ورامین به شبکه توزیع آب شهری متصل شد

 با تحویل گیری تأسیسات آب‌رسانی منطقه صادقعلی در شهرستان ورامین از آب‌رسانی خصوصی و انجام طرح‌های اجرایی شبکه توزیع آب این شهرک به شهر ورامین وصل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: تأمین آب شرب سالم و بهداشتی شهروندان ساکن در مناطق و محدوده شهری از اولویت اساسی آبفای شهری ورامین است و در این راستا از هیچ تلاش و برنامه‌ای دریغ نمی‌شود.

علیرضا علیکایی افزود: در پی درخواست و پیگیری‌های ساکنان محله مذکور و انجام تشریفات قانونی تحویل گیری آب‌رسانی‌های خصوصی شهرک صادقعلی به امور آب و فاضلاب ورامین الحاق و مطابق مطالعات مصوب شبکه توزیع آب شهری، خطوط ارتباطی این شهرک به شبکه توزیع ورامین وصل و یک حلقه چاه موجود که دارای افت کیفی بود از مدار بهره‌برداری خارج شد.

وی تصریح کرد: مطابق طرح، نقشه‌های اجرایی از سوی دفتر فنی شرکت آبفای جنوب شرقی جهت رینگ منطقه صادقعلی با شبکه توزیع آب شهری، طرح‌های آب‌رسانی سه راه‌گیری و اجرای لوله‌گذاری در دستور کار این امور قرار گرفت و با استفاده از ظرفیت شهر محوری و به‌صورت امانی چهار مورد سه‌راه گیری از خطوط 200،180،160 و 125 میلی‌متری و 360 متر لوله‌گذاری صورت پذیرفت و شهروندان ساکن در منطقه صادقعلی که بیش از 1100 فقره اشتراک می باشد از وضعیت مطلوب آب شرب شهری برخوردار گردیدند.

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۱۶
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید