اخبار

عملکرد 10 ماهه آبفای پاکدشت تشریح شد

عملکرد 10 ماهه آبفای پاکدشت تشریح شد

مجموعه اقدامات و طرح‌های آب‌رسانی انجام‌شده در شهرستان پاکدشت از ابتدای سال جاری تا پایان دی‌ماه تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای پاکدشت گفت: به‌منظور ارتقای کیفیت خدمات آب‌رسانی و جلب رضایت مشترکین طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی مختلفی در شهرستان پاکدشت مطابق برنامه‌ریزی‌ها و بر اساس جدول زمان‌بندی در 10 ماهه نخست سال جاری انجام شد.

علی ولی بغدادی افزود: از مهم‌ترین اقداماتی که در سال جاری انجام گرفت انجام عملیات بهسازی و اصلاح شبکه با ایجاد خطوط ارتباطی برای بهره‌مندی یکنواخت از آب سد ماملو و حفر، تجهیز و راه‌اندازی دو حلقه چاه آب است که باهدف افزایش تولید و تأمین آب شرب موردنیاز شهروندان محترم صورت گرفت و با بهره‌مندی از آب سد ماملو و راه‌اندازی این دو حلقه چاه، جبران کمبود و بهبود کیفیت آب در سطح منطقه انجام شد.

بغدادی تصریح کرد: بیش از 6 کیلومتر شبکه‌های فرسوده و قدیمی با اجرای عملیات اصلاح شبکه از مدار بهره‌برداری خارج ولوله جدید با استاندارد مطلوب در مدار آب‌رسانی قرار گرفت و با اجرای این عملیات پهنه‌بندی و اصلاح شبکه توزیع آب در راستای مدیریت مصرف باهدف جلوگیری از تلفات آب انجام و همچنین آمار حوادث و شکستگی نسبت به سنوات گذشته کاهش یافت.

بغدادی خاطرنشان کرد: اجرای لوله‌گذاری برای توسعه شبکه از دیگر طرح‌های است که طی 10 ماهه گذشته امسال به‌منظور آب‌رسانی به شهرک‌های نوساز انجام شد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید