اخبار

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی خبرداد : اجرای 53 کیلومتر لوله گذاری در بخش توسعه و اصلاح شبکه آب‌رسانی

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی خبرداد : اجرای 53 کیلومتر لوله گذاری در بخش توسعه و اصلاح شبکه آب‌رسانی

از ابتدای سال جاری تا پایان دی‌ماه بیش از 53 کیلومتر لوله‌گذاری جهت اصلاح و توسعه شبکه آب‌رسانی در شهرهای تحت پوشش اجرا شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: عملیات اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب باهدف بهبود کیفیت آب، بهینه شدن شرایط توزیع، مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات فیزیکی آن‌یکی از برنامه‌های اساسی و مستمر شرکت‌های آب و فاضلاب است.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه بابیان این مطلب که در شهرهای جنوب شرقی با توجه به میانگین عمر تأسیسات شبکه‌های فرسوده و قدیمی یکی از چالش‌های آب‌رسانی در این منطقه است تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی و پیش‌بینی بودجه، اجرای 41 هزار متر اصلاح شبکه آب‌رسانی تا پایان سال جاری در دستور کار شرکت قرار گرفت که با سرعت بخشیدن به پروژه‌های لوله‌گذاری و طرح‌های عمرانی مربوطه در این زمینه بیش از 38 کیلومتر آن در مدت 10 ماه انجام شد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین با اشاره به لزوم تکمیل زون بندی‌های فشاری، تکمیل پهنه‌بندی‌های توزیع آب را از برنامه‌های در دست اقدام این شرکت برشمرد و اظهار داشت: خوشبختانه این پروژه‌ها در تمامی شهرها مطابق برنامه‌ریزی انجام‌شده در حال اجراست. و امیدواریم در تابستان سال آتی شرایط توزیع آب به‌صورت پایدار در سطح منطقه داشته باشیم.

مهندس کارگری همچنین در پایان از تمامی مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی خواستار رعایت الگوی مصرف شد.

 

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۲۹
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید