اخبار

با مشارکت آبفای جنوب شرقی مانور زلزله در شهرستان پاکدشت برگزار شد

با مشارکت آبفای جنوب شرقی مانور زلزله در شهرستان پاکدشت برگزار شد

هفدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس با مشارکت آبفای جنوب شرقی و همکاری سازمان‌ها و نهادهای مختلف در شهرستان پاکدشت برگزار شد.

مدیر امور آبفای شهرستان پاکدشت گفت: این مانور با همکاری فرمانداری،اداره آموزش‌وپرورش،اداره جمعیت هلال‌احمر و دیگر ارگان‌های شهرستان پاکدشت در دبیرستان دخترانه شاهد برگزار شد.

علی ولی بغدادی افزود:امور آب و فاضلاب شهرستان پاکدشت در این مانور با تمامی تجهیزات فنی و موتوری،اعزام گروه پست امداد باهدف ارزیابی و سنجش میزان آمادگی تجهیزات و تأسیسات آب‌رسانی در زمان بروز حوادث غیرمترقبه، حاضر شد.

وی اجرای این‌چنین مانورهایی را جهت هماهنگی سازمان‌ها در مواجهه با زلزله بسیار مؤثر دانست و تصریح کرد: هفدهمین مانورسراسری زلزله و ایمنی در مدارس به‌منظور حفظ آمادگی و آموزش شهروندان به‌ویژه دانش آموزان در مقابله با بلایای طبیعی برگزار شد و تمامی سناریوهای فرضی با موفقیت اجرا شد.

بغدادی اضافه نمود: امدادرسانی و آب‌رسانی اضطراری به افراد آسیب‌دیده و تأسیسات آب‌رسانی که براثر اجرای سناریوهای فرضی تخریب و خسارت‌دیده شدند ازجمله فعالیت‌ها و اقدامات امور آب و فاضلاب شهرستان پاکدشت در این مانور بود.

۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۶
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید