اخبار

تفاهم‌نامه بیمه زندگی تشکیل اندوخته سنوات پرسنل حجمی برقرارشد

در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران تفاهم‌نامه بیمه زندگی تشکیل اندوخته سنوات پرسنل حجمی شرکت های طرف قرارداد به سرانجام رسید.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی گفت: بر اساس تفاهم‌نامه شرکت با شرکت سهامی بیمه ایران مقرر شد سنوات کارکنان پیمانکاری تأمین نیروی انسانی و حجمی در این شرکت بیمه‌ای ذخیره بشود تا این دسته از افراد همچون دیگر کارکنان رسمی شرکت در زمان بازنشستگی بتوانند حق سنوات ذخیره‌شده را دریافت نمایند.

سعید محمدیان افزود: پس از پیگیرهای به‌عمل‌آمده از سوی دفتر امور اداری و خدمات عمومی شرکت علاوه بر ذخیره سنوات کارکنان پیمانکاری و حجمی، ارائه پوشش‌های بیمه‌ای عمر، سرمایه‌گذاری، تکمیلی حوادث و بیماری‌های خاص نیز برای کارکنان مذکور با رعایت شرایط عمومی بیمه‌نامه میسر شد.

وی همچنین در خصوص یکی از مفاد این تفاهم‌نامه که مربوط به حقوق بیمه‌گذار و بیمه‌شده نسبت به اندوخته بیمه‌نامه است توضیح داد: بر اساس تفاهم‌نامه با شرکت بیمه ایران سود مشارکت در منافع و دریافت تسهیلات از دیگر امتیازات این قرارداد بیمه‌ای می‌باشد که در راستای ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان مذکور انجام شد.

محمدیان همچنین در خصوص دریافت وام و تسهیلات از شرکت بیمه ایران اظهار داشت: کارکنان پیمانکاری تأمین نیرو و حجمی می‌توانند پس از گذشت دو سال از شروع بیمه‌نامه طبق قوانین و شرایط موجود از محل اندوخته بیمه‌نامه تقاضای وام نمایند که میزان آن معادل 90 درصد ارزش بازخریدی ایجادشده در تاریخ تقاضا می‌باشد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان سرمایه فوت، غرامت ازکارافتادگی و نقص عضو، هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه، معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی دائم و کامل، مستمری ازکارافتادگی و سرمایه بیماری‌های خاص و سرطانی را به‌عنوان دیگر امتیازات تفاهم‌نامه شرکت با شرکت بیمه ایران برشمرد و همچنین از مساعدت و حمایت مدیرعامل؛ معاونین و مدیر امور اداری و خدمات و پرسنل زحمتکش این دفتر که جهت تحقق موضوع تلاش شبانه‌روزی نمود تقدیر کرد.

۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۴۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید