اخبار

عملکرد دفتر کنترل کیفی شرکت آبفای جنوب شرقی تشریح شد

عملکرد دفتر کنترل کیفی شرکت آبفای جنوب شرقی تشریح شد

عملکرد هفت ماهه نخست سال جاری دفتر کنترل کیفی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران تشریح شد.

مدیردفترکنترل کیفی شرکت آبفای جنوب شرقی گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در راستای ارتقای کیفی و بهداشتی آب شرب مشترکین تحت پوشش اقداماتی در 7ماه اول سال 94 شامل اجرای آزمایشات شیمی – فیزیک،بیولوژی و میکروبی،کلرزنی و نمونه برداری ازسوی این دفتر انجام شد.

مجید بخشنده افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه بیش از 2700 مورد آزمایش از سوی کارشناسان این دفتر با استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی جهت جلوگیری از آلودگی و عرضه آب شرب سالم و بهداشتی اجرا شد.

وی با اشاره به این که هم اکنون سه نوع آزمایش در آزمایشگاه مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی انجام می شود،تصریح کرد: از مجموع دو هزار و هفتصد مورد آزمایشات بهداشتی آب بیش از 400 مورد آزمایش شیمی فیزیک 300 مورد مختص آزمایش بیولوژی و 2هزار آزمایش میکروبی مطابق با برنامه زمانبندی با تحقق اهداف مورد نظر،انجام گرفت.

بخشنده همچنین به اجرای برنامه ایمنی آب در شهرهای جنوب شرق استان تهران اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در شبکه توزیع آب شهری چهار شهرستان ورامین،پاکدشت،قرچک و پیشوا بیست و پنج  هزار عملیات کلر سنجی با هدف اندازه گیری و کنترل میزان کلر باقیمانده آب آشامیدنی شهروندان انجام گرفت.

مدیرکنترل کیفی شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان گفت: با توجه به این که مناطق حصارک،صادقعلی در شهرستان ورامین و شهرک انقلاب پاکدشت به تازگی تحت پوشش آبرسانی شرکت قرار گرفتند چهار دستگاه کلرزنی بر روی چاههای این مناطق نصب گردید و کلیه آزمایشات لازم جهت کنترل بهداشت آب شرب نیز از چاههای فوق انجام گرفت.

۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید