اخبار

نشست مدیران کنترل کیفی آب و فاضلاب در شرکت آبفای جنوبشرقی استان تهران برگزار شد

نشست مدیران کنترل کیفی آب و فاضلاب در شرکت آبفای جنوبشرقی استان تهران برگزار شد

نشست ماهیانه مدیران کنترل کیفی آب و فاضلاب استان تهران به میزبانی شرکت آبفای جنوب شرقی در مهرماه سال جاری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت میزبان: در این جلسه مدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت آبفای جنوب شرقی،مدیرکنترل کیفی آبفای استان تهران و مدیران شرکت های زیرمجموعه در حوزه کنترل کیفی حضورداشتند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی درابتدای این نشست طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، به گزارش عملکرد شرکت متبوع خود در زمینه کنترل کیفی و بهداشت آب در شهرهای تحت پوشش آبرسانی  پرداخت .

مهندس علیرضا کارگری در ادامه به اجرای برنامه ایمنی آب (wsp) در شرکت آبفای جنوب شرقی اشاره کرد و افزود:مطابق با برنامه ریزی های انجام شد و بر اساس برنامه زمانبندی شده این برنامه در تمامی شهرهای جنوب شرق استان تهران اجرایی می گردد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین ضمن تاکید بر ارتقای کیفیت بهداشتی آب شرب،اظهارداشت:درحال حاضر با پیگیری های که انجام شد برنامه ایمنی آب در شهرهای پیشوا،ورامین و پاکدشت بصورت پایلوت درحال اجرا می باشد.

درادامه این نشست مدیرکنترل کیفی آب و فاضلاب استان تهران نیز ضمن تاکید بر برنامه ریزی و فعالیتهای لازم جهت کنترل بهداشتی آب شرب،تصریح کرد:مدیران کنترل و کیفی باید توجه ویژه ای در مقوله تولید و عرضه آب شرب سالم و بهداشتی به مشترکین داشته باشند و بکارگیری تجهیزات آزمایشگاهی آنلاین را همراه با نظم و دقت خاص جهت شناسایی به موقع خطر را در سرلوحه کاری قرار بدهند.

مهندس مشیری در ادامه خواستار پیگیری جهت اجرایی شدن برنامه ایمنی آب در تمامی مناطق شد و افزود: آموزش کارشناسان آزمایشگاهی شاغل در حوزه آب و بروزرسانی اطلاعات در زمینه کنترل کیفی از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که بهداشت این مایه حیاتی در ارتباط مستقیم با سلامت جسمی شهروندان است و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ ننمائیم.

۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید