اخبار

کتاب بهینه سازی مصرف آب در مدارس جنوب شرق استان تهران توزیع شد

کتاب بهینه سازی مصرف آب در مدارس جنوب شرق استان تهران توزیع شد

با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش جنوب شرق استان تهران کتاب بهینه سازی مصرف آب در مدارس این مناطق توزیع شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی گفت:این کتاب باهدف آموزش و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب به سفارش این شرکت چاپ شد و به تعداد 580 جلد برای دبیران زیست،شیمی،علوم،آموزگاران پایه سوم و مربیان بهداشت مدارس تحت پوشش خدمات رسانی شرکت در سطح شهرستان های ورامین،پیشوا،قرچک و پاکدشت ارسال شد.

وی افزود:معلمان و آموزگاران سهم بسزایی بر جهت دهی افکار و تربیت آینده دانش آموزان دارند و در همین راستا و با هدف افزایش مشارکت فرهنگیان در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب این کتاب برای آنان در نظر گرفته شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی گفت: با توجه به کاهش بارندگی و افت شدید منابع آبی با بحران جدی در حوزه آب روبرو هستیم و به همین منظور مدیریت مصرف در کنار مدیریت تامین از اهم رویکردهای این شرکت است.

سعید محمدیان در ادامه با بیان این مطلب که مدیریت مصرف در هر زمینه ای نیاز به فرهنگ سازی دارد،خاطرنشان کرد: فعالیت در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه و مدیریت مصرف آب با تدوین برنامه های آموزشی مستمر در سطوح عمومی جامعه و اقشار خاصی که در تغییر رویکرد مردم از مصرف گرایی نقش بسزایی دارند در محدوده جنوب شرق استان تهران در حال انجام می باشد.

۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید