اخبار

یک هزار و 400 متر اصلاح شبکه آبرسانی در خیابان مهدیه ورامین اجرا شد

یک هزار و 400 متر اصلاح شبکه آبرسانی در خیابان مهدیه ورامین اجرا شد

با اجرای عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در خیابان مهدیه ورامین کیفیت آبرسانی به ساکنین ارتقا یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان ورامین گفت: با توجه به فرسودگی لوله های شبکه توزیع در خیابان مهدیه، عملیات اصلاح و نوسازی خطوط آبرسانی این محل در دستور کار قرار گرفت.

علیرضا علیکایی افزود:طی عملیات های لوله گذاری جداگانه درخیابان مذکور و کوچه های اطراف نزدیک به 1400متر از خطوط قدیمی و فرسوده نوسازی شدند و مشکلات موجود شامل افت فشار و شکستگی های مکرر برطرف گردیدند.

وی تصریح کرد: جهت نوسازی خطوط و عملیات اصلاح شبکه از لوله هایی با جنس استاندارد و به قطر متناسب با جمعیت ساکن در محل استفاده شد تا اهداف مورد نظر در اجرای طرح تحقق یابد.

علیکایی خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات، ضمن جلوگیری از هدر رفت آب،1400متر از خطوط قدیمی و فرسوده از مدار بهره برداری خارج و همچنین فشار شبکه  توزیع محل تنظیم و تثبیت شد.

مدیرآبفای شهرستان ورامین در پایان افزود: بازسازی انشعابات مشترکین خیابان مهدیه همزمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه شروع شد و با برنامه ریزی و اقدامات انجام شده بزودی تمامی انشعابات فرسوده که در مسیر اجرای عملیات قرار دارند اصلاح و استاندارد سازی می شوند.

۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۰۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید