اخبار

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی از طرح های اجرایی فاضلاب در دو شهرستان ورامین و قرچک بازدید کرد

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی از طرح های اجرایی فاضلاب در دو شهرستان ورامین و قرچک بازدید کرد

در بیست و هشتمین روز از شهریورماه سال جاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران از  پروژه های اجرایی فاضلاب دو شهرستان ورامین و قرچک بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: مهندس علیرضا کارگری در ابتدا با حضور در محل زمین تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ورامین  بر جانمایی موقعیت احداث مدول اول تصفیه خانه و فراهم آوردن امکانات لازم جهت تحویل زمین برای تجهیز کارگاه پیمانکار که در مراحل نهایی فرایند انتخاب با روش BOT  است تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه از پروژه اجرایی قطعه دوم خط انتقال فاضلاب  ورامین به همراه معاون فنی و مهندسی ، مدیر اجرایی طرح و دستگاه نظارت بازدید کرد و اظهار داشت:تکمیل این طرح که به طول دو کیلومتر با لوله های  به قطر 1600 اجرا می شود باید تمامی مشخصات  فنی  با کمترین خطای ممکن مطابق مدت زمان قرارداد انجام بشود لذا با اتمام این خط، کلیه خطوط جمع آوری احداث شده  به قطعه اول اتصال و تا موقعیت تصفیه خانه هیچگونه انفصالی نداریم .

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به این که همزمان با برنامه اجرایی تصفیه خانه فاضلاب ورامین که به مدت سه سال و با استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی و از مجوز BOT است،اجرای خطوط فرعی با مشارکت مردمی و از محل حقوق برقراری  انشعاب و تبصره 3 و اجرای خطوط اصلی از محل اعتبارات ملی  همزمان با تکمیل تصفیه خانه امکانات برقراری نصب انشعاب جمعیت تحت پوشش با ظرفیت 30300 متر مکعب در شبانه روز فراهم می گردد.

مهندس کارگری همچنین در محل اجرایی طرح خط انتقال فاضلاب ورامین بر رعایت دقیق نکات ایمنی کار با توجه به این که در مجاور محور اصلی راه روستایی است تاکید کرد.

در ادامه این بازدید، مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی ازپروژه  خط اصلی 800 میلیمتری طرح  فاضلاب شهرستان قرچک نیز بازدید بعمل آورد و در حاشیه این بازدید طی سخنانی اظهار داشت:اجرای طرح فاضلاب از اولویت های برنامه های کاری شرکت است و در این راستا نباید از هیچ تلاشی دریغ شود.

مهندس کارگری  افزود: طرح فاضلاب در شهرستان قرچک  مطابق برنامه جدید بازنگری شده  با اجرای 62 کیلومتر خطوط اصلی  و 128 کیلومتر خطوط فرعی و احداث تصفیه خانه  با ظرفیت 36000 متر مکعب در شبانه روز،ظرف مدت چهار سال انجام می شود.

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۵۲
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید