اخبار

مشارکت فعال مردم پیشوا جهت خرید انشعاب فاضلاب

مشارکت فعال مردم پیشوا جهت خرید انشعاب فاضلاب

با گذشت تنها بیست روز از پیش فروش اقساطی انشعاب فاضلاب در پیشوا شهروندان این شهر استقبال خوبی از این طرح زیست محیطی کردند.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق،اظهار داشت:در پی فراخوان عمومی جهت انشعاب فاضلاب در شهر پیشوا استقبال بسیار خوبی از این طرح صورت پذیرفت.

سیدعزت ا... موسوی در ادامه به مزایا و امتیازات اجرای طرح فاضلاب شامل ارتقای بهداشت عمومی و جلوگیری ازآلودگی های  سفره های آب زیرزمینی اشاره کرد و اظهار داشت:این طرح به مناسبت هفته دولت آغاز شد و هم اکنون با گذشت بیست روز از مرحله پیش فروش اقساطی بیش از 300 خانوار در شهر پیشوا نسبت به خرید انشعاب اقدام نمودند.

وی با بیان این مطلب که پیش فروش اقساطی انشعاب فاضلاب  شهر پیشوا که پیش از این نیز در این خصوص اطلاع رسانی شده با ارائه تسهیلات ویژه  انجام می شود،تصریح کرد: دریافت بیست درصد از کل مبلغ حق انشعاب بصورت نقدی  و مابقی  در اقساط 30 ماهه و عدم افزایش قیمت نیز  از جمله این موارد است.

مدیر امور آب وفاضلاب شهرستان پیشوا نیز در خصوص اجرای این طرح گفت :پیش فروش اقساطی انشعاب فاضلاب درپیشوا با توجه به اقدامات مثبت و قابل ملاحظه ای که جهت اجرای طرح فاضلاب انجام شده است امکان پذیر گردید و امیداست با مشارکت مردم این طرح با سرعت بیشتری انجام بشود.

مرتضی علیکایی ضمن تقدیر و قدردانی از مردم شریف پیشوا به سبب توجه ویژه به طرح فاضلاب،خاطرنشان کرد: شهروندان محترم پیشوا  با ارائه قبض آبها و مراجعه به امور آب و فاضلاب ((به آدرس بلوار دانشگاه روبروی پادگان سپاه )) می توانندجهت خرید انشعاب فاضلاب اقدام نمایند.

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۰۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید