اخبار

بازدید نماینده مجلس از آبفای قرچک

بازدید نماینده مجلس از آبفای قرچک

همزمان با هفته دولت نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا از امورآب و فاضلاب شهرستان قرچک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: دکترنقوی در ابتدا از تمامی بخشهای مختلف آبفای قرچک بازدید نموده و همچنین با حضور دربین کارکنان این امورضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت از خدمات و فعالیت های آنان در زمینه آبرسانی تقدیر نمود.

درادامه این بازدید جلسه ای با حضور مدیرامور آبفای قرچک و مسئولین واحدها با این نماینده مجلس  برگزارشد و مسائل و مشکلات آبرسانی شهرستان قرچک مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرآبفای قرچک در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به نماینده مردم شریف شهرستان های مذکور،مجموعه اقدامات انجام شده آبرسانی در این شهرستان را طی یک سال گذشته شامل اجرای طرح فاضلاب، حفر چاه،اجرای خطوط انتقال،اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی را  تشریح کرد.

علی جعفری نسب در ادامه به انتقال آب سدماملو به شهرستان قرچک اشاره کرد و اظهار داشت:درحال حاضر بخشی از آب شرب شهرستان از این سد تامین می شود و در آینده نزدیک این ظرفیت افزایش خواهد یافت.

در ادامه این نشست نماینده مردم شهرستان های ورامین،قرچک و پیشوا با ابراز رضایت از عملکرد مدیریت و کارکنان آبفای قرچک،خاطرنشان کرد:تامین آب شرب مورد نیاز مردم به دلیل کمبود منابع این مایه حیاتی و بروز پدیده خشکسالی از اهمیت خاصی برخوردار است و در این زمینه نباید از هیچ تلاشی دریغ نمود.

دکتر نقوی در ادامه به اجرای طرح فاضلاب قرچک اشاره کرد و افزود: امروزه با توجه به مشکلات جدی که دربخش آب داریم اجرای طرح فاضلاب امری ضروریست و برای پیشبرد اهداف در این زمینه  می بایست از تمامی ظرفیت های منابع مالی دولتی،بخش خصوصی و مشارکت مردمی استفاده کرد.

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۳۳
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید