اخبار

ارزیابی عملکرد پایگاه بسیج آبفای جنوب شرقی

ارزیابی عملکرد پایگاه بسیج آبفای جنوب شرقی

طی نشستی فعالیتها و عملکرد سال 93 پایگاه بسیج شهدای پانزده خرداد ورامین شرکت آبفای جنوب شرقی مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج آبفای جنوب شرقی : این ارزیابی که با حضور فرمانده حوزه بسیج آبفای استان تهران و معاونین وی انجام شد فعالیتهای پایگاه بسیج شرکت در سال 93 در بخشهای مختلف شامل آموزش،نیروی انسانی، فرهنگی، تربیت بدنی، بسیج خواهران ، عقیدتی ،سیاسی، تایید صلاحیت، روابط عمومی ،بازرسی ، عملیات، آماد و پشتیبانی و .... در چارچوب برنامه ابلاغی سال 93 مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه فرمانده بسیج شرکت طی سخنانی ضمن خیر مقدم به حاضرین،به گزارش عملکرد یکساله پرداخت و اظهار داشت: شاخصه فعالیت این پایگاه کار تشکیلاتی و تیمی با بهره گیری از خرد جمعی و استفاده حداکثری از ظرفیت همه کارکنان بوده و در تدوین برنامه ها آنچه که اهمیت دارد و محور قرار می گیرد نیاز مجموعه شرکت است برای مثال محور فعالیت سال قبل پایگاه ،فعالیت در زمینه ترویج فرهنگ مصرف و پاسداشت آب بود که با برگزاری اولین سوگواره ملی آب و عاشورا در اسفندماه سال گذشته رقم خورد و سال جاری به استناد فرمایش مقام معظم رهبر ی تلاش در راه تحقق همدلی و همزبانی است .

مرتضی فخاری همچنین برخورداری پایگاه از حمایتها و راهنمایی های مدیر عامل شرکت را نیز از جمله عوامل موفقیت این مجموعه برشمرد .

سپس هر یک از معاونتهای پایگاه به بیان گزارش عملکرد حوزه مسئولیت خود پرداختند.

درادامه این نشست فرمانده پایگاه بسیج آبفای استان تهران ضمن ابراز رضایت از عملکرد پایگاه بسیج شرکت آب و فاضلاب جنوبشرقی ،این پایگاه را دارای ظرفیت بسیار بالا و توانمند معرفی و برخی از فعالیتهای آن را از جمله برگزاری سوگواره ملی آب و عاشورا ،تاسیس هیئت مذهبی به منظور تامین مالی مراسمات مذهبی از طریق کارکنان ، صندوق بسیج ، حمایت از کانون سرو امید آفتاب، فعالیتهای با ارزش و مناسب بسیج خواهران، فعالیتهای ورزشی موفق، تلاش در راه ایجاد فضای همدلی و مشارکت عمومی کارکنان، نشریه بسیج و ... را کم نظیر بلکه بی نظیر عنوان داشتند و از همه بسیجیان خصوصاً اعضاء شورای پایگاه و نیز از حمایتهای مدیر عامل شرکت تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۲۹
روابط عمومی و پایگاه بسیج آبفای جنوب شرقی |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید